Iš trečio karto: Panevėžio muzikinis teatras turi vadovą

Iš trečio karto: Panevėžio muzikinis teatras turi vadovą

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP, "Facebook" nuotr.

Panevėžio muzikiniam teatrui vadovaus N. Jakštonis.

Panevėžio muzikinis teatras pagaliau turi vadovą. Iš trečio karto Panevėžio miesto savivaldybei pavyko išrinkti kultūros įstaigos direktorių. Juo tapo 30-metis Nerijus Jakštonis.

Konkurso laimėtojas turi muzikinį išsilavinimą. Yra baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademiją ir Vytauto Didžiojo universitetą.

Be to, save išbandė ir politikoje – 2015 metais dalyvavo savivaldybių tarybų rinkimuose. Tiesa, patekti jis bandė kartu su Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščioniais demokratais į Šakių rajono tarybą.

BIC

Šiandien konkursą į Panevėžio muzikinio teatro vadovus laimėjęs N. Jakštonis naujienų portalui JP prisipažino, kad konkurse buvo kas veikti.

„Turėjau darbo, bet jau pasibaigė. Esu susijęs su muzika, nes grįžęs į Panevėžį grojau ne tik pučiamųjų orkestre „Panevėžio garsas“, bet ir dirbau Muzikos mokykloje. Beje, iki atvažiuojant į Panevėžį dirbau Valstybinio pučiamųjų orkestro „Trimitas“ koncertmeisteriu, dėstytoju B. Jonušo muzikos mokykloje, Vytauto Didžiojo universitete“, – vardijo darbo vietas N. Jakštonis ir sakė, kad dabar belieka sulaukti, kada Panevėžio miesto savivaldybė patvirtins konkurso rezultatus.

V. Kapučinskas.

Konkurso rezultatu naujienų portalui JP pasidžiaugė ilgametis Muzikinio teatro vadovas Vidmantas Kapučinskas.

„Pati džiugiausia diena. Labai džiaugiuosi, kad Nerijus laimėjo konkursą. Juolab kad jis panevėžietis ir kilęs iš garsios Panevėžyje žinomos muzikantų šeimos. Smagu, kad jis grįžo į Panevėžį ir sėkmingai dalyvavo konkurse. Norisi, kad Muzikinis teatras turėtų puikų vadovą. Manau, kad N. Jakštonis toks ir bus“, – neslėpė džiaugsmo V. Kapučinskas ir sakė, kad pats teatre dar padirbės.

Labirintų parkas

Modelis

AIK

Mano namukas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.