Iš Panevėžio pergalę parsivežantys uteniškiai – per žingsnį nuo ketvirtosios vietos

Autoriusjp, lkl.ltFotodomas urbonas

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pratęsė kovas Betsafe-LKL čempionate – sekmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 78:91 (16:29, 25:25, 18:12, 19:25) namuose nusileido Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ ekipai.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, sužaidę gerą atkarpą pirmojo kėlinio pabaigoje ir įgiję dviženklę persvarą (16:29). Per pirmas dešimt minučių uteniškiai pataikė visus penkis tolimus metimus.

Antrojo ketvirčio pradžioje Utenos ekipa sugebėjo padidinti savo pranašumą jau iki šešiolikos taškų (23:39), o į antrąją mačo dalį išsinešė plius trylika (41:54). Per pirmąją rungtynių pusę svečių pataikymas iš žaidimo buvo 77%.

Trečiąjį kėlinį panevėžiečiai pradėjo sumažindami atsilikimą iki vienženklio (48:56), o netrukus priartėjo jau tik iki dviejų taškų (56:58). Visgi prieš lemiamą kėlinį svečiai iš Utenos pirmavo septyniais taškais (59:66).

T.J. Starkso į priekį traukiami uteniškiai ketvirtojo kėlinio pradžioje vėl įgijo dviženklę persvarą – įpusėjus kėliniui komandas skyrė trylika taškų (66:79). Utenos komanda sėkmingai išlaikė persvarą, likus dviems minutėms pirmavo 83:69 ir galiausiai įsirašė svarbią pergalę

Sulieknėjęs, bet skambučio iš Panevėžio nesulaukęs Dž. Gagičius: „7bet-Lietkabelis“ buvo graži gyvenimo dalis

M. Varnas ir D. Bičkauskis lieka „7bet-Lietkabelyje“

Lietuvos rinktinė turės naują trenerį: K. Maksvyčiui padėkota už darbą olimpiniame cikle