Iš griūvančio pastato bėga Švietimo ir jaunimo skyriaus specialistai: laukia įkurtuvės

Reorganizuotos biudžetinės įstaigos Lietuvos technikos bibliotekos Panevėžio skyriaus patalpas ir kitą ilgalaikį turtą Laisvės aikštėje 23 priglobė Panevėžio miesto savivaldybė.

Šiose patalpose, kurios šiuo metu remontuojamos, neužilgo įkurtuves švęs Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo ir jaunimo skyrius.

Kitas įkurtuves apturės Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos administracija. Bibliotekininkai užims švietimiečių patalpas Topolių alėjoje.

Švietimiečiai arčiau Savivaldybės

Miesto savivaldybės administracijos direktorius Rimantas Pauža naujienų portalui JP dar metų pradžioje aiškino, kas įsikels į perimtas patalpas Laisvės aikštėje.

„Į šias patalpas planuojame atkelti Švietimo ir jaunimo skyrių iš Topolių alėjos. Bus arčiau Savivaldybės. Perkėlus skyrių į patalpas Laisvės aikštėje, į Švietimo skyriaus patalpas, jas suremontavus, perkelsime Savivaldybės viešosios bibliotekos administraciją. Tos rokiruotės patalpomis bus įvykdytos per šiuos metus“, – sakė Savivaldybės administracijos direktorius.

R. Pauža.

Patalpas nuomos

Pasiteiravus, kodėl 10 metų išnuomojamos patalpos Aukštaičių g. 4, kuriose lyg šiol glaudžiasi Savivaldybės viešosios bibliotekos administracija, R. Pauža paaiškino:

„Savivaldybė ten valdo per 200 kv. metrų patalpų. Ten vyks renovacija, o projekto vertė  37727,34 eurų. Savivaldybė, norėdama būsimas išlaidas kompensuoti, patalpas nusprendė išnuomoti. Taryba tam pritarė.“

Persikėlimo datos nežino

Švietimo ir jaunimo skyriaus vedėjas Dainius Šipelis nei džiaugiasi, nei liūdi dėl artėjančių permainų.

„Dabar tose patalpose, į kurias planuojame persikelti, vyksta remonto darbai. Tiksliai pasakyti, kada švęsime įkurtuves, nežinau. Pradžioje kalbėta, kad kelsimės iki liepos 31 dienos, vėliau persikėlimo datą perkėlė į rugpjūčio 31-ąją. Į naujas patalpas persikels 13 skyriaus darbuotojų“, – aiškino D. Šipelis ir sakė, kad dar patalpų Laisvės aikštėje nebuvo apžiūrėti, bet mano, kad naujose patalpose tilps visi skyriaus darbuotojai.

D. Šipelis.

Gyvena kraustymosi nuotaikomis

Savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Loreta Breskienė naujienų portalui JP prisipažino, kad į naujas patalpas Topolių alėjoje iš Aukštaičių g. 4 planuoja persikelti iki spalio 1 dienos.

„Ar taip įvyks, garantuoti negaliu. Viskas priklauso nuo remontininkų, kada jie suremontuos patalpas. Į kitą vietą turėtų persikelti 13 bibliotekos administracijos darbuotojų. Nors gali taip įvykti, kad persikels vienu daugiau, o ploto atžvilgiu – beveik tokia pati kvadratūra, kiek turime dabar“,– pasakojo ji, o išgirdusi klausimą, ar laukia įkurtuvių, atsakė:

„Klausimas labiau retorinis. Mažai, kas žavisi persikraustymu. Juolab kad per 29 metus Viešoji biblioteka kraustosi, berods, aštuntą kartą. Jau gyvename persikraustymo nuotaikomis, nors darbų Topolių alėjos esančiose patalpose dar nemažai. Kita vertus, mano žvilgsnis į remonto darbus pakankamai neprofesionalus.“

[quote_box_center] Pinigai, patalpos, panaudojimas

Panevėžio miesto savivaldybė išnuomoja 10 metų viešo konkurso būdu nekilnojamąjį turtą Aukštaičių g. 4. Per mėnesį praturtės 1259,34 eurų, per metus – 15 112,08 eurų.

Panevėžio miesto savivaldybė perėmė 229,88 kv. m pastato, esančio Laisvės a. 23 ir kitą ilgalaikį turtą.

Turto įsigijimo vertė – 66 745,54 eurų, likutinė vertė 28 426,40 eurų, ir kitą ilgalaikį turtą, kurio bendra įsigijimo vertė – 6 729,39 eurų, likutinė vertė – 0,58 eurų.

Perimtas ilgalaikis materialusis turtas gali būti naudojamas savivaldybės viešosios bibliotekos veiklai bei savarankiškoms funkcijoms vykdyti: gyventojų bendrajai kultūrai ugdyti ir etnokultūrai puoselėti.[/quote_box_center]

Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo ir jaunimo skyrius dabar dar įsikūręs Topolių al. 12


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Lietuvos zoologijos sode įkasta rekonstrukcijos darbų kapsulė

confident-noyce

Panevėžio centre neveiks šviesoforai: vykdomi modernizavimo darbai

confident-noyce

Pėsčiųjų tiltu panevėžiečiai vėl galės vaikščioti greičiausiai tik kitais metais

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau