Indonezijoje išsiveržęs ugnikalnis vos nenušlavė turistinio laivo

Indonezijoje išsiveržęs ugnikalnis vos nenušlavė turistinio laivo

Gismeteo.lt

Vaizdo įraše užfiksuota kaip išsiveržia Indonezijos Krakatau ugnikalnis ir į šonus svaidosi įkaitusiomis uolienomis, į orą išspjauna milžinišką juodų pelenų debesį.

Blogiausia tai, kad visos šios dovanėlės pasiunčiamos link turistinio laivo, kuris kaip tik tuo metu plaukiojo vos už kelių metrų nuo kranto.

Indonezijos turistinis laivas vos išvengė susidūrimo su iš Krakatau ugnikalnio pasklidusiomis, ekstremaliai įkaitusiomis uolienomis bei pelenais, atskriejusiais tiesiai link išsiveržimo liudininkų.

BIC

Vaizdo įraše matomas vadinamasis Anak Krakatoa ugnikalnis, kuris išvertus iš indoneziečių kalbos reiškia „Krakatau vaikas“, besispjaudantis pelenų debesimis bei į vandenį mėtantis uolienas.

Didžiuliai pliūkštelėjimai matomi vos už kelių metrų nuo turistinio laivo, kuriame buvę įvykio liudininkai neslepia nuostabos bei šoko, ištikusio akis į akį susidūrus su ugnikalnio išsiveržimu.

„Lyg automobilio dydžio lavos bombos“ – taip reginį apibūdino liudininkai.

Visai neseniai, vos per mėnesį laiko, Indonezijos Sulavesio salą nusiaubė cunamis, žemės drebėjimai ir ugnikalnio išsiveržimai.

Anak Krakatoa ugnikalnis stūkso į vakarus nuo Sulavesio, visai netoli Javos salos kranto.

Indonezija yra įsikūrusi vadinamajame „Ugnies žiedo“ regione, kuris pasižymi viena didžiausių pasaulyje žemės drebėjimų gausa.

Vulkaninėje zonoje „įsikūrę“ 452 ugnikalniai.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.