Įmonė „Metalistas“ teiks mecenato stipendijas KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto studentams

Įmonė „Metalistas“ teiks mecenato stipendijas KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto studentams

JP / KTU nuotr.

D. Žostautienė ir R. Gudienė.

Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas (KTU PTVF) ir Panevėžio įmonė „Metalistas“ pasirašė sutartį dėl KTU PTVF studentų mecenavimo. Susitarimą parašais įtvirtino dekanė prof. dr. Daiva Žostautienė ir Panevėžio įmonės „Metalistas“ generalinė direktorė Rasa Gudienė.

Pasak įmonės vadovės, „Metalistas“  yra besimokanti organizacija. Jos darbuotojai nuolat plečia savo žinias, kad pakeltų savo kvalifikaciją bei įgyvendintų aukštesnius tikslus. Žinodama, kokia yra mokslo žinių svarba, R. Gudienė didžiuojasi galėdama prisidėti prie studentų motyvavimo siekti geresnių rezultatų.

„Be galo žavimės viskuo, ką daro KTU Panevėžio fakulteto kolektyvas, stengdamiesi pritraukti kuo daugiau jaunų žmonių patirti mokslo didybę. Ir dar daugiau – visomis jų pastangomis mokslą paversti „gyvu“. Matyti kaip tai, kas parašyta vadovėlyje, veikia praktikoje. Manome, jog tai sėkmingas kelias jauniems žmonėms kurti profesinį pamatą. Dėl to džiaugiamės galėdami prisijungti prie dar vienos prasmingos iniciatyvos“, – teigia ji.

BIC

Įmonės vadovė išreiškė viltį, jog stipendija bus dar vienas motyvacinis elementas, kuris padės siekti dar įspūdingesnių rezultatų.

Paramos sutartimi UAB „Metalistas“ skatins KTU PTVF studentus įteikdama Mecenato stipendijas. Įmonė skirs 3 stipendijas, kurias skirs Elektronikos inžinerijos ir Transporto inžinerijos studijų krypčių studentams.

Planuojama, kad dvi stipendijos bus skiriamos Automatikos ir valdymo studijų programos bakalauro studentams, viena – magistrantams iš Transporto priemonių inžinerijos arba Valdymo technologijų studijų programų. Pinigai skirti ir studentų mokslinės konferencijos ,,Technologijų ir verslo aktualijos“ leidiniui išleisti.

Mecenato stipendijos skiriamos už geriausius mokslo ir studijų rezultatus. Geriausius studentų mokslo ir studijų rezultatus nustatys kvalifikacinė komisija, remdamasi nustatytais kriterijais konkurso būdu.

KTU PTVF dekanė D. Žostautienė džiaugiasi, kad prie Fakulteto studentų skatinimo prisijungia stiprus lyderis Lietuvoje. KTU PTVF ir įmonę „Metalistas“ sieja glaudūs ryšiai. Įmonė jau antrą kartą yra Mecenato stipendijų teikėja. Pirmą kartą Fakultetas kartu su „Metalistu“ pasirašė paramos sutartį dar 2017 liepą. O 2018 gruodį yra pasirašyta ir bendradarbiavimo sutartis dėl studentų praktikų. Studentai bendrovėje gali atlikti profesinę, specialybės ir vasaros praktikas.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.