Ilgametis Panevėžio teatro vadovas pasiryžo dalyvauti konkurse: dokumentai – stalčiuje

Ilgametis Panevėžio teatro vadovas pasiryžo dalyvauti konkurse: dokumentai – stalčiuje

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP, Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

K. Vaičiulis.

Panevėžio miesto savivaldybė antrą kartą paskelbė konkursą dviejų teatrų – Muzikinio ir „Meno“ – vadovų postams užimti. Pretendentų dokumentai priimami iki rugpjūčio 14 dienos.

Naujienų portalas JP rašė, kad pirmajame konkurse į Muzikinio ir „Meno“ teatrų direktorius kandidatavo po vieną žmogų. Kadangi jie nesurinko minimalaus vertinimo balų skaičiaus, konkursus teko skelbti dar kartą.

BIC

Vadovauti nebenori

Prieš pirmąjį konkursą kalbintas ilgametis Muzikinio teatro vadovas Vidmantas Kapučinskas ramiai paaiškino, kodėl konkurse nedalyvavo.

„Jau užtenka vadovavimo. Pasikalbėjau su teatro kolektyvu ir konstruktyviai aptarėme situaciją. Paaiškinau, kodėl nedalyvauju. Kovo mėnesį suėjo 67 metai ir po metų ar poros tektų vėl spręsti  pasitraukimo klausimą“, – tuomet kalbėjo V. Kapučinskas ir priminė, kad teatrui vadovauja beveik 25 metus.

Tikrai nedalyvaus

Šiandien dar vis teatro vadovas V. Kapučinskas naujienų portalui JP pakartojo, kad konkurse tikrai nedalyvaus.

V. Kapučinskas.

„Nedalyvausiu. Manau, kad reikia išeiti, kol dar tau ploja, nes vėliau gali ir nebeploti. Po Žolinės planuoju apsilankyti Savivaldybėje ir aptarti opius teatro klausimus su miesto valdžia. Be to, ir nebūdamas direktoriumi galėsiu patarti visais darbo klausimais. Juk galiu likti dirbti teatre meno vadovu, dirigentu“, – svarstė ilgametis teatro vadovas.

Kandidatų yra

Naujienų portalo JP žiniomis į Muzikinio teatro vadovo postą planuoja kandidatuoti režisierius Algimantas Pociūnas. Jis, beje, laimę bandė Kultūros ministerijos skelbtame konkurse Juozo Miltinio dramos teatro vadovo postui užimti.

Taip pat kalbama, kad konkurse dalyvaus Zita Bareikienė, buvusi orkestro „Panevėžio garsas“ vadovė.

Apsispręs paskutinę minutę

Tuo tarpu teatro „Menas“ vadovas Kęstutis Vaičiulis prieš pirmąjį konkursą buvo kategoriškas ir išrėžė, kad nedalyvaus konkurse. Esą, kodėl turėtų dalyvauti ir konkurse įrodinėti, kad buvo geras direktorius.

Šįsyk teatro direktorius JP sakė:

„Nežinau. Pasibaigus kadencijai gavau oficialų raštą iš Savivaldybės, kad baigiasi vadovavimo kadenciją. Tačiau rašte buvo parašyta, jog galiu dalyvauti konkurse. Surinkau visus reikiamus dokumentus, bet pirmam konkursui nepateikiau. Pasidėjau juos į stalčių. Ir dabar nežinau, ar juos ištrauksiu iš stalčiaus ir pateiksiu konkursui. Laiko pagalvoti dar turiu“, – aiškino situaciją K. Vaičiulis.

Apie dalyvavimą konkurse į teatro „Menas“ vadovo postą mąsto teatro direktoriaus pavaduotoja kultūrai Neringa Stašytė.

„Planuoju dalyvauti. Kodėl turčiau nedalyvauti. Konkursas – loterija. Ką gali žinoti, kaip jis pasibaigs“, – sakė N. Stašytė.

TS-LKD

Modelis

Šypsena

Lukdas

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.