-5 C
Panevėžys
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023

Įgyvendinti Panevėžio bendruomenės iniciatyvų projektai

AutoriusJPFotoPANEVĖŽIO MIESTO SAVIVALDYBĖ
A. Baranausko pušynėllyje įrengta 100 kv. m sveikatingumo-sporto aikštelė.

Panevėžiečiai jau gali džiaugtis bendruomenės iniciatyvų pasiūlytais ir įgyvendintais projektais – A. Baranausko pušynėlio sveikatingumo-sporto aikštele bei šokių terasa Kultūros ir poilsio parke.

A. Baranausko pušynėllyje įrengta 100 kv. m sveikatingumo-sporto aikštelė, kuri išklota specialia gumine lauko danga, sumontuoti 6 lauko treniruokliai ir daugiafunkcis gatvės gimnastikos kompleksas, pastatyti suoliukai, šiukšliadėžės, įrengtas apšvietimas. Statybos darbus atliko viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi UAB „Traida“.

Baigti ir „Panevėžio šokių terasos“ I-ojo etapo statybos darbai. Kultūros ir poilsio parke esanti 78 kv. m šokių terasa pritaikyta šokėjams ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms. Čia šokiams neabejingi žmonės galės rengti šokių vakarus, šokių festivalius, koncertus ir įvairias kitas veiklas.

Terasos statybos darbus atliko įmonė „Avestris“ – pastatė pamatus, įrengė jūrinę, atsparią drėgmei ir šalčiui grindų dangą, sutvarkė terasos prieigas, įrengė medinius suolus. Ateityje planuojama įrengti ir šokių terasos stogą.

Baigti ir „Panevėžio šokių terasos“ I-ojo etapo statybos darbai.

Panevėžio miesto savivaldybė bendruomenės iniciatyvų viešųjų erdvių infrastruktūrai gerinti ir patrauklumui didinti projektų konkursą sėkmingai įgyvendina trečius metus.

Įgyvendinti „Panevėžio miesto neįgaliųjų organizacijų viešosios aplinkos sutvarkymas ir pritaikymas socialinei ir kultūrinei veiklai“, „Kniaudiškių g.–Žvaigždžių g. žaidimų, sporto ir poilsio viešosios erdvės sutvarkymo“ ir „A. Baranausko pušynėlio ir jo prieigų sutvarkymo“ projektai.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžyje paskirstytos lėšos NVO projektams

confident-noyce

Panevėžio savivaldybė skyrė lėšų neįgaliųjų socialinės reabilitacijos paslaugų projektams

confident-noyce

A. Dulkys: nebūsiu tas ministras, kuris pasirašinės pinigų įsisavinimo projektus

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau