Į televiziją grįžtanti E. Vitulskienė: namie mane kiša po padu

Į televiziją grįžtanti E. Vitulskienė: namie mane kiša po padu

JP / LNK nuotr.

E. Vitulskienė.

Vieno garsiausių Lietuvos tenorų Merūno Vitulskio žmona Erika Vitulskienė paskutines vasaros savaites leidžia lydima neramaus laukimo. Žinoma moteris tapo viena iš aštuonių žvaigždžių, kurios nuo rudens išbandys savo galimybes grandioziniame LNK šou „Aš galiu!”. Didžiajame rudens TV projekte žinomi žmonės turės peržengti visas anksčiau nusistatytas savo galimybių ribas ir surengti tokius pasirodymus, nuo kurių jiems patiems ne kartą iš jaudulio užims kvapą.

„Nors su šia komanda aš net į ugnį šokčiau, jei tik man taip pasakytų, bet kol dar nežinau, kur einu, ir kas čia bus, tai rankos tikrai truputį prakaituoja“, – neslėpė E. Vitulskienė. Nors ji pripažįsta, kad bijo aukščio ir greičio, tačiau šįkart noras išbandyti naujų dalykų nugalėjo. Tiesa, žymi moteris atskleidė, kad yra dar kai kas, nuo ko iš baimės jai sukausto visą kūną.

„Turiu visiškai nenormalią scenos baimę – anksčiau, dar kai dalyvavau šokių ant ledo projekte, mane tąsydavo iki pat tiesioginio eterio pradžios. Vaikščiodavau visai nesuvokdama, kokioje planetoje esu. Atsimenu, prieš vieną laidą lipu laiptais, kojos dreba, ir galvoju – krisiu, ar ne? Tas stresas tikrai daug manęs surydavo. Dėl to dabar labai stengsiuosi jį valdyti, kad galėčiau viską atlikti kaip įmanoma geriau“, – atvirauja E. Vitulskienė.

BIC

„Kodėl mane vargina toks nenormalus, perdėtas scenos baimės jausmas, aš nežinau, bet sakoma, kad scenai reikia jausti pagarbą – jei to nebus, tada scena ir pakiš tau koją. Tarkim, kai kurie atlikėjai pasaulyje prieš lipdami į sceną net persiauna batus, ar persižegnoja – man tokie įpročiai labai gražūs. O aš kartais iš tos baimės prieš eterį net nebegirdžiu, ką man žmonės kalba. Prieš pasirodymus ankstesniuose projektuose, pamenu, net akių nepakeldavau į žmones. Aišku, jei kurioje nors laidoje susimausiu, tikrai nuliesiu ašarą kažkur užkulisiuose“, – neslėpė E. Vitulskienė.

Tiesa, naujojo šou „Aš galiu“ dalyvė atskleidė ir kitą priežastį, dėl kurios ji norinti save išbandyti. „Merūnas namie vis sako – nedainuok čia vaikams tų lopšinių, negadink klausos! Oi, namie mane visada po padu kiša, – juokdamasi pasakoja Erika. – Bet dabar jau tegu jis laikosi, jei pasiseks, kad kuris nors iš iššūkių bus dainavimas – tada jau tikrai namie tai perimsiu iš jo, nes aš galiu!”.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.