Į Panevėžio rajoną apsaugos priemonių siuntos atkeliauja viena po kitos

Į Panevėžio rajoną apsaugos priemonių siuntos atkeliauja viena po kitos

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Panevėžio rajono savivaldybę pasiekė dar kelios apsaugos priemonių siuntos. Priemonės bus skirtos medikams ir kitiems Savivaldybės įstaigų darbuotojams, turintiems tiesioginį kontaktą su klientais.

Šiandien baigiamas dalinti ir praėjusią savaitę iš Valstybės rezervo gautas rankų dezinfekcinis skystis – 850 litrų, skirstomos kitos apsaugos priemonės, nupirktos Savivaldybės biudžeto lėšomis. 100 vienetų apsauginių vienkartinių chalatų bus skirta socialiniams darbuotojams, 300 Lietuvos gamintojo apsauginių daugkartinių veido kaukių – Savivaldybės administracijos darbuotojams, 300 apsauginių veido skydelių – medikams, socialinių paslaugų įstaigoms.

BIC

Vairuotojai, vežantys asmenis į Savivaldybės numatytas izoliacijos vietas, aprūpinti apsaugos priemonių paketais, kuriuose – kombinezonai, medicininiai respiratoriai, veido skydeliai, vienkartinės pirštinės, vienkartinės kepuraitės, antbačiai, dezinfekcinis skystis.

Jau užsakyta ir laukiama pristatant 200 vienkartinių apsauginių kombinezonų, 1 500 medicininių respiratorių, 4 tūkst. porų vienkartinių pirštinių, 2 tūkst. vienkartinių chirurginių veido kaukių.

Vienkartinėmis chirurginėmis kaukėmis, rankų ir paviršių dezinfekciniu skysčiu aprūpintas personalas, aptarnaujantis Bistrampolio dvaro viešbutyje izoliuotus asmenis. Pastariesiems nupirkti termometrai.

Ateityje apsauginės priemonės Savivaldybės biudžeto lėšomis bus užsakomos ir perkamos pagal poreikį.

Jau anksčiau nupirkta ir Savivaldybės įstaigų su klientais kontaktuojantiems darbuotojams, prioritetą teikiant medikams, išdalinta 150 respiratorių, 37 įvairūs apsauginiai kombinezonai, 48 vnt. apsauginių akinių, 3 šalmai su skydais, 40 apsauginių chalatų, 1 900 vienkartinių veido kaukių, 1 900 porų vienkartinių pirštinių, 630 porų vienkartinių antbačių, 1 200 vienkartinių kepurių, 250 l dezinfekcinio skysčio.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

3 KOMENTARAI

  1. Valdziazmogiai apsirupino ir dar tokiais kiekiis,na o pazeidziamiausiems zmonems DIDELE SPYGA. Aciu.As dar galvojau ,kad valdzioje yra nors gramas padorumo.Pasirodo klydau,o gal gi ne?

  2. Puiku, dabar valdziazmogiai jau apsirupino ir ilgam.O KUR PAPRASCIAUSIAS PADORUMAS. Kas pasirupins labiausia pazeidziamais zmonemis.Niekada negalvojau, kad valdininkai gali buti tokie dviveidziai,.

  3. Manau kad dabar jau spėjo visi žmonės patys susisiųst ir susipirkt tas priemones, kad jau kai visi turi, tai jau ir parduotuvėse bus perpildyta. Dabar kai taip lengva viską siųsti

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.