Į Panevėžio miesto tarybą veržiasi žmonos ir jų vyrai, broliai, sesės

Į Panevėžio miesto tarybą veržiasi žmonos ir jų vyrai, broliai, sesės

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP nuotr.

Iki savivaldos rinkimų laiko liko ne tiek ir daug – mažiau nei mėnuo. Kovo 3-ąją į Panevėžio miesto savivaldybės Tarybą, kuri susitraukė iki 27 narių, veržiasi 256 devynių partijų ir dviejų visuomeninių rinkimų komitetų politikai. Pagal statistiką, į vieną Tarybos nario kėdę taikosi 9,481 žmogaus.

Naujienų portalas JP panagrinėjo politinių partijų ir visuomeninių komitetų sąrašus ir nustatė, kad Panevėžys – giminių ir artimųjų miestas – į Tarybos nario kėdę veržiasi žmonos ir jų vyrai, broliai, seserys.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašuose yra du politikai, kuriuos saisto šeimyniniai santykiai – politinėje kovoje dalyvauja Rimantas Petukauskas ir jo žmona Kristina. Be to, R. Petukauskas pretenduoja ne tik į Tarybą, bet taikosi ir į Panevėžio mero kėdę.

BIC

Savivaldos rinkimuose dalyvauja ir dvi seserys – Zita Kazlauskienė ir Dalia Gaspariūnienė. Pirmoji yra visuomeninio rinkimų komiteto „Kurkime jaukų miestą Kartu“, o D. Gaspariūnienė – Lietuvos socialdemokratų sąrašuose.

Lietuvos žaliųjų partijos sąrašuose savivaldos rinkimuose dalyvauja Gema Umbrasienė ir jos vyras Arūnas bei tėvas ir sūnus Egidijus ir Hermanas Pribušauskai. Beje, Lietuvos žaliųjų partijos pirmininko pavaduotoja G. Umbrasienė kandidatuoja ir miesto mero rinkimuose.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionys demokratai į savivaldos rinkimus siunčia dvi poras – Indianą Grigienę ir Gintarą Grigą bei Rasą Bulovienę ir Laimontą Bulovą. Konservatorė I. Grigienė, be to, rinkimuose yra ir kandidatė į Panevėžio merus.

Lietuvos socialdemokratų darbo partijos sąrašuose šeimyninis duetas – Petras Narkevičius ir Danutė Narkevičienė.

Partijos skyriaus pirmininkas P. Narkevičius nori tapti ne tik Tarybos nariu, jis pretenduoja ir į miesto mero kėdę.

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio sąrašai taip pat neišvengė giminystės ryšių. Savivaldos rinkimuose dalyvauja du broliai – Audrius Masilionis ir Ramūnas Masilionis.

Lietuvos centro partijos sąrašas taip pat neišvengė giminių ir artimųjų. Galimai giminystės ryšiai saisto Egidijų Gedvilą ir Martyną Gedvilą. Be to, Gedvilų yra ir daugiau – rinkimuose dalyvauja du šeimyniniai duetai Janinas ir Juozas Gedvilai bei Romalda ir Sigitas Girdvainiai.

Beje, kandidatų į Panevėžio merus susiformavo įdomi situacija – rinkimuose dalyvauja liberalsąjūdietis Valdemaras Jakštas ir „darbietė“ dr. Sandra Jakštienė. Jų jokie giminystės ryšiai nesaisto – tai du skirtingų partijų atstovai, tik juos sieja vienodos pavardės.

AIK

Labirintų parkas

Panevėžio gimtadienis

Mano namukas

Biuro verslas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.