Į Lietuvą gydymui ir reabilitacijai parskraidinti ukrainiečių kariai ir savanoriai

Į Lietuvą gydymui ir reabilitacijai parskraidinti ukrainiečių kariai ir savanoriai

0

Vilniaus tarptautiniame oro uoste nusileido Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų lėktuvas „Spartan“, kurio įgula iš Kijevo (Ukraina) parskraidino septynis Rytų Ukrainoje sužeistus antiteroristinės operacijos dalyvius. Sužeistiesiems gydymas ir reabilitacija Lietuvoje atliekama Ukrainos prašymu.

„Keturi sužeisti ukrainiečiai iš Dniepropetrovsko vyks reabilitacijai į Karių reabilitacijos centrą Druskininkuose, kitiems trims sužeistiesiems iš Poltavos bus atliekamas tolimesnis gydymas Lietuvos civilinėse sveikatos įstaigose“, – sakė vyriausiasis karo medicinos gydytojas pulkininkas leitenantas Gintaras Berkevičius.

Ukrainos atstovus iš Kijevo į Vilnių lydėjo Lietuvos karo medikas. Vilniaus oro uoste sužeistuosius pasitiko ir į gydymo ir reabilitacijos įstaigas pervežė Karo medicinos tarnybos ir civilinės greitosios pagalbos transportas.

BIC

Viso reikiamo personalo ir technikos patekimą į Vilniaus tarptautinį oro uostą organizuoja Lietuvos kariuomenės Judėjimo kontrolės centras. Šis padalinys taip pat tarpininkauja vykdant Ukrainos antiteroristinės operacijos metu sužeistų asmenų pargabenimo į Lietuvą muitinės ir pasienio procedūras.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.