Gyventojų bendruomenė problemas išdėstė policijos pareigūnams

Gyventojų bendruomenė problemas išdėstė policijos pareigūnams

Karolina MIGANOVIČIENĖ / Policijos nuotr.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnų grupės tyrėja L. Keblienė ir Veiklos skyriaus teritorijos vyriausioji tyrėja D. Šermukšnienė dalyvavo Panevėžio miesto bendruomenės „Senamiestietis“ susirinkime.

Į šį susirinkimą buvo pakviesti: tarybos narys G. Šileikis, „Nevėžio“ seniūnaitijos seniūnaitis A. Petrauskas ir Panevėžio miesto savivaldybės administracijos teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistas R. Stakauskas.

Bendruomenės pirmininkas S. Žiogas pasidžiaugė 2017 metais nuveiktais darbais ir pristatė 2018 metų planus. Policijos pareigūnės kalbėjo apie šios bendruomenės kriminogeninę situaciją. Susirinkusiems bendruomenės nariams buvo pristatytas judėjimas „Saugi kaimynystė“, kaip viena iš saugios gyvenamosios aplinkos kūrimo priemonių. Ši priemonė skirta ne tik nusikalstamumui mažinti, bet ir geriems santykiams tarp kaimynų bei bendruomenės narių palaikyti. Niekas negali labiau pasirūpinti saugia aplinka kaip pats gyventojas, todėl buvo kviečiama tapti minėto judėjimo nariais.

BIC

Susirinkusieji kviesti tapti policijos rėmėjais ir tokiu būdu prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo. Bendru sutarimu nutarta tai daryti. Pareigūnės pasveikino „Senamiestiečio“ bendruomenę įsitraukus į  saugios kaimynystės gretas.

Pasibaigus susirinkimui, gyventojai asmeniškai dėstė pareigūnėms savo ir kaimynų problemas.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.