Gražuolės „Mis Aukštaitija 2015“ atrankos komisiją žavėjo ir šypsenomis, ir lankstumu

Gražuolės „Mis Aukštaitija 2015“ atrankos komisiją žavėjo ir šypsenomis, ir lankstumu

10Savaitgalį Panevėžyje vyko gražuolių konkurso „Mis Aukštaitija 2015“ atranka, kurios metu į finalinį renginį „Cido“ arenoje išrinktos 8 merginos. Į atranką atvykusių merginų jaudulį rodė ir drebantys balsai, ir tyla komisijai uždavus suktą klausimą.

Atrankoje – 10 gražuolių

Konkurso atranka pokylių namuose „Vasaris“ prasidėjo su muzika – simboliškai skambėjo Jurgos Šeduikytės daina „Nebijok“, turėjusi padrąsinti į atranką atvykusias merginas.

BIC

Į renginį susirinkusias atrankos dalyves ir žiūrovus bandę išjudinti aktorius ir komisijos narys Andrius Povilauskas, galiausiai pripažino, kad tokią gražią saulėtą dieną susikaupti gali būti sunku. Gali būti, kad būtent puikus oras, kaip spėjo A. Povilauskas, pakišo koją daugeliui gražuolių, kurios į atranką neatvyko.

Organizatorių teigimu, buvo gauta daugiau nei penkios dešimtys konkurse norinčių dalyvauti merginų anketų, iš jų į atranką pakviesta virš trisdešimties. Į atranką atvyko dešimt užsiregistravusių merginų.

Gražuolės karūną norinčioms laimėti merginoms keliami reikalavimai nėra aukšti – merginos turi būti jau sulaukusios 16 metų ir vyresnės, būti netekėjusios ir neturėti vaikų. Organizatoriai pastebėjo, kad šiemet merginas atrinko labai atsakingai, nes jau turėjo karčios ankstesnių metų patirties – į konkurso finalą norėjusios merginos bandė nuslėpti, kad turi vaikų, gudravo nurodydamos, kur gyvena.

Vertino 11 asmenų komisija

Prieš pakviesdamas merginas prisistatyti komisijai, A. Povilauskas pabrėžė, kad renginio „Mis Aukštaitija 2015“ metu merginos bus vakaro žvaigždės, todėl joms prireiks daug drąsos.

Dėl gražiausios Aukštaitijos merginos vardo norinčios varžytis gražuolės pražingsniavusios menamu podiumu ėjo prisistatyti 11 asmenų komisijai. Pastarąją sudarė: renginio organizatorė ir „Ievos grožio studijos“ vadovė Ieva Žiukaitė-Damaševičienė, 2013 metų „Mis Aukštaitija“ nugalėtoja Justina Ieva Steponavičiūtė, aktorius ir renginio režisierius Andrius Povilauskas, modelių agentūros „Vilniusmodels managmet“ vadovė Svajūnė Jackūnaitė, renginių organizatorius ir didžėjus Tadas Smetonis Dee, renginio choreografė Rūta Gruzdė, televizijos ir radijo laidų vedėjas Dainius Ožalas, žurnalistė, TV laidų vedėja, dainų tekstų autorė ir atlikėja panevėžietė Rūta Lukoševičiūtė, kirpėja, šukuosenų dizainerė Edita Kavaliauskienė, scenografė-dailininkė, teatro dekoratorė Rita Kosmauskienė, Lietuvoje modeliu dirbanti, tituluota gražuolė Simona Burbaitė

Gražuolės koziris – špagatas

Pirmoji prieš komisiją žengusi Karolina iš Ukmergės buvo kone drąsiausia ir atrankai geriausiai pasiruošusi dalyvė – mergina pasakojo grožio konkursuose dalyvavusi nuo trejų, dabar dirbanti visažiste bei modelių namuose ugdanti jaunas merginas.

Kone daugiausia atrankoje dalyvavusių merginų nurodė dar besimokančios mokykloje, o dažniausiais amžius – 17 m. Komisijai prisistatė labai skirtingos gražuolės – būsima meteorologė, sportininkė, krepšinio komandos palaikymo šokėja, kurios koziriu atrankoje tapo pademonstruotas lankstumas – keli salto ir špagatas. Daugiausia į atranką atvykusių merginų nurodė gyvenančios Panevėžyje, kelios merginos atvyko iš Ukmergės, Utenos ir Panevėžio rajono.

Merginoms trumpai prisistačius, jų laukė komisijos klausimų lavina. Nors komisija stengėsi merginas padrąsinti ir nuraminti, vis tik 11 narių komisija merginoms nepagailėjo ir kandžių klausimų – moksleivei ir dvi specialybes studijuojančiai merginai teko aiškintis dėl rašybos klaidų anketoje, kitoms – pasiaiškinti dėl į žemę nukreipto žvilgsnio, kalbėti angliškai, o netinkamai pasipuošusioms atrankai – net ir salėje ieškoti, kas galėtų paskolinti aukštakulnius.

Finale – ir tik pavalgyti užsukusi gražuolė

Komisijoje netrūko grožio industrijos atstovų, todėl merginos gavo pastabų ir dėl per ryškiai padažytų antakių, ir dėl nevykusiai pasirinktos aprangos. Savo apranga, ko gero, labiausiai nustebino mergina, kuri, nors nebuvo užsiregistravusi dalyvauti atrankoje, paraginta draugių ryžosi pasirodyti prieš komisiją. Šventiškai išsipusčiusi gražuolė teigė, kad atvažiavo tik pavalgyti, o savo aprangoje nieko ypatinga nematanti: „suknytė, pėdkelnytės, ir viskas“. Netikėtai konkurse atsiradusi mergina sugebėjo sužavėti komisiją ir buvo pakviesta dalyvauti konkurso „Mis Aukštaitija 2015“ finale.

Dar vienos merginos dalyvavimas atrankoje buvo netikėtas ir jai pačiai – ją užregistravo draugės, o kad dalyvaus atrankoje pati sužinojo tik tada, kai sulaukė skambučio iš renginio organizatorių.

Bešnekėdamos su komisija merginos jaudinosi taip, kad pamiršo ir savo mokytojų pavardes, ir tai, ką pačios įrašė atrankos anketose – nurodžiusios, kad gyvenime siekia didelių tikslų, pamiršo, kokie jie, o paklaustos apie atsiųstas savo pačių nuotraukas negalėjo prisiminti, ką siuntusios.

Po visų merginų prisistatymų trumpai pasitarusi komisija pakvietė aštuonias gražuoles, kurios varžysis dėl gražiausios merginos Aukštaitijoje vardo ir gražuolės karūnos. Daugiausia jų – iš Panevėžio, po vieną iš Ukmergės ir Utenos.

Besibaigiant renginiui, organizatoriai nurodė, kad ši atranka dar ne paskutinė – į konkursą vėliau bus atrinktos dar 4 gražuolės. Visų į konkurso finalą patekusių merginų dabar lauks įtemptos savaitės, besiruošiant konkurso „Mis Aukštaitija 2015” finalui.

Finalinė grožio šventė vyks gegužės 22 dieną „Cido“ arenoje.

11103749_1029045630442501_1424516907_o

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.