Gražės lopšelio-darželio „Rugelis“ erdvės

Gražės lopšelio-darželio „Rugelis“ erdvės

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Netrukus statybos darbai užvirs dar vienoje miesto švietimo įstaigoje – lopšelyje-darželyje „Rugelis“. Panevėžio miesto savivaldybė įgyvendina jo vidaus patalpų ir ugdymo aplinkos modernizavimo projektą.

Bus remontuojamos patalpos, pritaikant jas vaikų kūrybiškumui skatinti, savireguliacijai ugdyti bei specialiųjų poreikių turintiems. Vienos iš grupių patalpos bus įrengtos vietoje nefunkcionalaus žaidimų kambario, kitos – logopedo, sekretoriaus ir buhalterio kabinetų. Abiem bus nupirkta baldų, ugdymo priemonių ir įrangos. Atsiras naujas logopedo kabinetas, ūkio patalpa.

Užbaigus modernizavimą lopšelis-darželis galės papildomai priimti 35 vaikus.

BIC

Ranga užsiims viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi UAB „Valresta“, darbų vertė – beveik 190 tūkst. Eur. Iki birželio vidurio bendrovė turėtų parengti darbo projektą, o tada – imtis darbų. Maksimalus jų atlikimo terminas – 2021 m. sausis.

Lopšeliui-darželiui „Rugelis“ modernizuoti Savivaldybė gavo per 200 tūkst. Eur ES investicijų, po beveik 17,6 tūkst. Eur pridedama iš valstybės ir miesto biudžeto.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.