Globos namų auklėtiniai policininkams atvežė dovanų

Globos namų auklėtiniai policininkams atvežė dovanų

Rasa ČERNAUSKAITĖ / Panevėžio policijos nuotr.

IMG_6193Jau kelintus metus iš eilės Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate lankėsi Panevėžio rajono globos namų auklėtiniai. Jie, kaip ir kasmet, atvažiavo ne tuščiomis – atvežė ir savo kūrybos iš medžio darbų, kuriuos patys meistravo, o vėliau pardavinėjo policijos bendruomenei.

Globos namų auklėtinių būrelio vadovas pagrindinė šios mugės idėją. Tai – jaunųjų dailidžių ugdymas ir verslumo pagrindų mokymas.

Jaunieji meistrai, atvykę iš Linkaučių k., kuklinosi išgirdę pagyras. Vaikai sakė, kad dirbti ir kurti darbus iš medžio gali kiekvienas, tereikia noro ir laiko. Jie atvežė daug kruopščiai padarytų žaislų – gyvūnų figūrėlių, sunkvežimių, buityje pritaikomų priemonių – lentelių, mentelių, plaktukų.

BIC

Susidomėjusių pirkėjų netrūko, jie iš mugės išėjo šypsodamiesi ir gausiai apsipirkę, žadėdami švenčių proga nudžiuginti kitus. Jaunieji kūrėjai maloniai bendravo su pirkėjais, pasakojo, iš ko gamino drožinius, atsakinėjo į užduodamus klausimus.

Mokytojas kartu su vaikais policijoms pareigūnams demonstravo, kaip galima panaudoti gaminius, pristatė pirkėjus ypač sudominusį žaislą – Pinokį, ant kurio nosies reikia užmesti žiedą.

Paklausti, kur išleis uždirbtus pinigus, vaikai sakė, jog dalis pinigų bus skiriami dirbinių gamybai naudojamoms medžiagas pirkti, o kiti – pramogoms. Paklausti apie ateities planus, renginio dalyviai pasakojo planuojantys pagaminti dailių medinių širdelių su sveikinimais ir jas dovanoti senelių namuose gyvenantiems vienišiems seneliams, kuriems taip pat svarbu sulaukti svečių, o ypač – jaunimo.

Baigiantis mugei, policijos bendruomenė jauniesiems kūrėjams linkėjo gražių švenčių ir kvietė atvykti kitais metais, o jie džiaugėsi galėdami pabendrauti su policijos pareigūnais, už bendradarbiavimą Panevėžio apskrities policijos viršininkui įteikė pačių pagamintą originalią padėką.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.