Gimtadienį švenčiantis Panevėžio rajono meras taško nededa: gali vėl dalyvauti rinkimuose

Gimtadienį švenčiantis Panevėžio rajono meras taško nededa: gali vėl dalyvauti rinkimuose

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Gedimino BALČIŪNO nuotr.

P. Žagunis.

Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis šiandien švenčia 66-ąjį gimtadienį. Meras savo gimtadienio nesureikšmina ir kaip nors ypatingai nešvenčia. Esą visi gimimo dienos šventimai nukeliami į savaitgalį, kai jį sveikinti atvažiuos dukros.

Su Panevėžio rajono meru kalbėjomės ne tik apie gimtadienį ir apie išskrendančius gandrus, bet ir apie artėjančius tiesioginius merų rinkimus. Juolab kad P. Žagunis rajonui vadovauja jau nuo 2004 metų lapkričio 15 dienos.

BIC

Išgirdęs klausimą, ar bandys kitąmet dalyvauti mero rinkimuose, P. Žagunis naujienų portalui JP neslėpė ir neišsisukinėjo.

„Nors savo narystę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje esu sustabdęs, viskas priklausys nuo partijos sprendimo. Jeigu palaikys, jeigu kito kandidato neturės, tuomet ir galvosiu. Brautis nesibrausiu. Tačiau laikas ankstyvas, dar laiko priimti sprendimą yra. Aiškėti turėtų apie lapkričio mėnesį. Visą laiką buvau komandos žmogus, bet artėjančiuose mero rinkimuose neorganizuosiu komandos ir neieškosiu paramos“, – atvirai kalbėjo rajono meras ir priminė, kad Panevėžio rajone jau merauja beveik 15 metų.

Tiek laiko Panevėžio miestui nėra vadovavęs nė vienas meras. Vis dažniau pasigirsta kalbų, kad Panevėžiui nesiseka su miesto vadovais – vieniems teisėsauga pareiškia įtarimų, kitus tiesiog nušalina.

Paklausus, ar P. Žagunis nenorėtų bandyti laimę Panevėžio mieste ir tapti miesto vadovu, sėkmingai Panevėžio rajonui vadovaujantis P. Žagunis nusišypso, kad kandidatuoti į Panevėžio miesto mero postą negalėtų.

„Gyvenu Panevėžio rajone ir meluoti žmonėms negalėčiau. Tai būtų apgavystė. 66 metus gyvenu Panevėžio rajone, ar būtų galima deklaruoti gyvenamąją vietą mieste, o toliau gyventi rajone? Neįmanoma taip“, – šypteli rajono meras ir sakė, kad nenorėtų komentuoti, kodėl Panevėžio mieste tokia didelė merų kaita, o koks turi būti Panevėžio miesto meras, lai sprendžia panevėžiečiai.

Priminsime, kad 2015 m. pirmą kartą vykusiose tiesioginiuose merų rinkimuose P. Žagunis Panevėžio rajono vadovu buvo išrinktas jau pirmame ture. Politikas sulaukė net 7 255 Panevėžio rajono gyventojų balsų.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.