Gimnazistai susipažino su Panevėžio kolegijos studijomis

Gimnazistai susipažino su Panevėžio kolegijos studijomis

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Organizatorių nuotr.

Panevėžio kolegijos renginys Muzikiniame teatre sudomino daugelį miesto ugdymo įstaigų, kur įgyjamas vidurinis išsilavinimas. Teatro fojė, kur vyko mugė vos talpino visus norinčius susipažinti su studijomis kolegijoje.

Panevėžio kolegijos renginys Muzikiniame teatre sudomino daugelį Panevėžio miesto ugdymo įstaigų.

BIC

Teatro foje vos sutalpino norinčius susipažinti su Panevėžio kolegijos studijų paroda „Studijos išlaisvina“.

Panevėžio kolegijos Marketingo projektų vadovė Jovita Černienė naujienų portalui JP pasakojo, kad toks išskirtinis renginys organizuojamas pirmą kartą.

„Jei atsiliepimai bus geri, galvosime ir apie jo tęstinumą. Juolab kad visus renginius galima daryti kitaip. Kas yra išskirtinio ir neįprasta, visada jaunimą sudomina“, – pasakojo projektų vadovė ir tęsė:

„Pirmoje renginio dalyje vyko studijų mugė, kurioje patraukliai ir įdomiai buvo pristatytos Kolegijos studijų programos. Gyvai ir išskirtinai savo kuruojamas studijų programas pristatė Kolegijos Biomedicinos, Socialinių ir Technologijų mokslų fakultetai. Beje, šiais metais priėmimas planuojamas į 18 studijų programų.“

Kolegijos Marketingo projektų vadovė J. Černienė pasidžiaugė, kad moksleiviams patiko ir spektaklis.

„Pilna salė miesto ugdymo įstaigų auklėtinių susidomėję žiūrėjo Kolegijos studentų teatro spektaklį „Iš Lunatikų gyvenimo“, pagal Vytauto V. Landsbergio pjesę. Ją režisavo Kolegijos lektorė Daiva Adrašūnienė“, – pristatė Kolegijos kitokį renginį J. Černienė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.