Geriausiems Lietuvos plaukikams – Panevėžio miesto mero sveikinimai

Geriausiems Lietuvos plaukikams – Panevėžio miesto mero sveikinimai

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas susitiko su plaukiku Danu Rapšiu, jo trenere Ina Paipaliene bei masažuotoja Lina Katelyte. Susitikime dalyvavo „Žemyno“ progimnazijos direktorius Vidmantas Vilutis ir direktoriaus pavaduotojas ugdymui Arūnas Gabrilavičius. Andrius Šidlauskas šiuo metu atostogauja ir atvykti negalėjo. 

„Sveikinu su puikiais rezultatais ir nesibaigiančiomis pergalėmis. Linkiu ir ateityje naujų laimėjimų, sėkmingų pasiekimų. Ir toliau garsinkite Lietuvą bei Panevėžį visame pasaulyje“, – įteikdamas sportininkams bei treneriams gėlių ir atminimo dovanas linkėjo miesto meras R. Račkauskas.

BIC

D. Rapšys ir Andrius Šidlauskas užbaigė savo FINA pasaulio taurės varžybų turnė po Aziją. Į gimtinę mūsų plaukikai iš Japonijos, Kinijos ir Singapūro parsivežė itin įspūdingą pasiekimų kraitį.

D. Rapšys plaukime 200 m. laisvu stiliumi laimėjo tris aukso medalius, pasiekė pasaulio taurės bei Lietuvos rekordus. 400 m. laisvu stiliumi iškovojo irgi tris aukso medalius, pasiekė pasaulio taurės rekordą. Plaukdamas 200 m. kompleksiniu būdu iškovojo sidabro medalį, pagerino Lietuvos rekordą ir įvykdė olimpinis normatyvą.

A. Šidlauskas plaukime 100 m. krūtine iškovojo bronzos medalį ir 200 m. krūtine – po vieną sidabro ir bronzos medalį.

FINA pasaulio plaukimo taurės etapai vyksta trijuose regionuose – Azijoje, Europoje ir Viduriniuose Rytuose. Visi etapai vyksta 50 m baseine, o plaukikai varžybų metu turi galimybę įvykdyti kvalifikacinius normatyvus į kitų metų Tokijo olimpines žaidynes.

AIK

H2Auto plovykla

EXPO

Labirintų parkas

Mano namukas

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.