Geriausią pasirodymą surengę panevėžiečiai toliau kausis „Chorų karuose“

Geriausią pasirodymą surengę panevėžiečiai toliau kausis „Chorų karuose“

Šįvakar tiesioginį TV3 eterį tradiciškai skambiausiomis dainomis drebino muzikinis projektas „Chorų karai“. Šios laidos tema buvo „Pasaulio šalys“. Geriausią pasirodymą šiame TV projekte parodė Panevėžio choras „Vanilinis dangus“. Panevėžiečiai, užėmę 4 vietą, toliau liko kautis pupuliariame TV projekte.

Panevėžiečiai, kartu su choro generolu Virgiu Valuntoniu atliko Latvijos kompozitoriaus Raimundo Paulo dainą  „Ka sena dziesma“ („Kaip senoj dainoj“), kurią atlieka ir Lietuvoje žinomas latvių duetas Walters & Kazha. Beje, Panevėžio choro „Vanilinis dangus“ choristai dainą atliko latviškai.

Po „Vanilinio dangaus“ pasirodymo, scenoje tą pačią dainą atliko ir duetas Walters & Kazha. Vaikinai išgarsėjo savo daina „Eurovizijos“ konkurse – „The Wars is Not Over“.

BIC

„Latvius labai pradžiugino žinia, kad Lietuvos muzikiniame projekte bus atliekama jų daina. Walters & Kazha sutiko ir mielai pasirodė šio sekmadienio laidoje“, – sakė „Chorų karų“ vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė.

Panevėžiečiai praėjusią laidą beveik iškrito iš „Chorų karų“ kovų. Tačiau komisija nusprendė, kad per šv. Velykas reikia suteikti šansą ir panevėžiečius paliko šiame projekte kovoti toliau.

Sekmadienio vakarą TV3 eteryje panevėžiečius šįkart palaikė ne tik komisija, kuri „Vaniliniam dangui“ skyrė maksimalų balų skaičių – 40.

„Šįkart buvo ir daina gera, ir stilius nuostabus. Tikrai superinis pasirodymas“, – apie panevėžiečių pasirodymą sakė viena iš komisijos narių atlikėja Rūta Ščiogolevaitė.

Komisijos narys Vitalijus Cololo juokavo, jog tai buvo antra latviška daina, su kuria jis susipažino. „Trūko tik Raimundo Paulo. Kad išeitų į sceną“, – juokavo V. Cololo.

Lietuvių liaudies dainų atlikėja Veronika Povilonienė, kuri šįkart taip pat buvo „Chorų karų“ komisijoje, neslėpė, jog panevėžiečių pasirodymas tikrai patiko. „Kadangi esu neabejinga patiems latviams ir latviškoms dainoms, nemažai jų moku. Ir mano vyras labai gerai kalba latviškai. Ir viską susumavus, galiu pasakyti, kad buvo labai gražu“, – „Vanilinio dangaus“ pasirodymą įvertino liaudies dainų atlikėja.

Muzikas, dirigentas Vytautas Lukočius, komentuodamas panevėžiečių choristų pasirodymą, pasidžiaugė, kad tai buvo tikra vokalo šventė. „Dėkui ir Virgiui, kuris pradėjo dainuoti“, – sakė komisijos narys.

Balsų „Vaniliniam dangui“ negailėjo ir TV žiūrovai. Net 16 731 žiūrovas balsavo už nepakartojamą panevėžiečių pasirodymą. Daugiausia žiūrovų balsų surinko Kauno ir Lietuvos aklųjų chorai.

Susumavus komisijos, TV žiūrovų ir internetinio balsavimo rezultatus, Panevėžio choras „Vanilinis dangus“ užėmė 4 vietą. Tai geriausias panevėžiečių choristų rezultatas „Chorų karuose“.

Sveikinimai ir gražūs žodžiai „Vaniliniam dangui“ buvo rašomi ir choro profilyje socialiniame tinkle „Facebook“. „Pagaliau parodė, ką gali“, „Buvo super!“, „Labai patiko… Net ašarą nubraukiau“, „Superinis pasirodymas! Jūs nerealūs!“, „Patys elegantiškiausi ir šauniausi!“, „Paprastas žodis – nepakartojama!“, – tokiais žodžiais panevėžiečius gyrė internautai.

Susumavus dviejų „Chorų karų“ laidų rezultatus, šio sekmadienio vakarą „Chorų karuose“ pirmąją vietą užėmė Lietuvos aklųjų choras, antri liko kauniečiai, trečioje vietoje – Šiaulių choras, ketvirti – Panevėžio choras „Vanilinis dangus“, penktoje – Jonavos choras, šeštoje vietoje liko Tauragės choras.

Projektą „Chorų karai“ paliko Tauragės choras. Pirmasis choras, iš šio projekto iškritęs dar prieš dvi savaites, buvo Klaipėdos choras kartu su Edgaru Lubiu.

Baneris-JP

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.