Geriausia Panevėžio sportininkė – dviratininkė Vilija Sereikaitė

Geriausia Panevėžio sportininkė – dviratininkė Vilija Sereikaitė

Kūno kultūros ir sporto centro organizuotame iškilmingame vakare apdovanoti geriausi Panevėžio sportininkai, treneriai, rėmėjai. Geriausia miesto sportininke tapo treko dviratininkė Vilija Sereikaitė, iškovojusi bronzos medalį Europos čempionato 3 km persekiojimo lenktynių rungtyje (treneris Antanas Jakimavičius).

Geriausia komanda už apgintą Lietuvos komandinių šachmatų čempionės vardą antrus metus tapo šachmatininkės merginos – Giedrė Vanagaitė, Skaistė Šaumanaitė, Rūta Jakaitytė (treneriai Salvinija Gabrilavičienė ir Virginijus Lakiūnas).

Panevėžio miesto savivaldybės mero padėkos raštais už viso gyvenimo nuopelnus asmeninių jubiliejų proga apdovanoti Laimutė Juzėnaitė-Kolomijec, Jonas Dzikas, Juozas Iržikevičius, Antanas Ambraška, Vytautas Žilinskas ir Kazimieras Tvarkūnas. Už puikų sportininkų parengimą Lietuvos jaunučių sporto žaidynėms – karatė sporto klubas „Argus“, sportinių šokių klubas „Rumba“ ir merginų dviračių sporto klubas „Fortūna“.

BIC

KKSC 3-iojo laipsnio medaliais „Už nuopelnus Panevėžio sportui“ asmeninių jubiliejų proga apdovanoti ilgametė KKSC darbuotoja Regina Šaltenienė ir lengvosios atletikos treneris Pavelas Fedorenka.

Padėkos raštais – KASP Vyčio apygardos 5-oji rinktinė (už bendradarbiavimą organizuojant renginius) ir kapitonė Dalia Grigaravičienė (už pagalbą vykdant tarptautines dziudo varžybas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti).

Apdovanoti atskirų sporto šakų geriausi sportininkai:

baidarių ir kanojų irklavimas – Lietuvos jaunių ir moksleivių čempionato prizininkas Benas Sapatka (treneris Vytautas Vaičikonis);

boksas – daugkartinis Lietuvos čempionas Marius Vyšniauskas (treneris Petras Prokofjevas);

dviračių sportas – Lietuvos jaunių čempionė, pasaulio jaunimo olimpinių žaidynių grupinių lenktynių II vietos laimėtoja Ema Manikaitė (treneriai Vytautas Indreliūnas, Vitalija Breivienė);

dziudo – Lietuvos čempionato prizininkas Mantas Klimašauskas (treneris Vidas Klimašauskas);

futbolas – Edvardas Tamulevičius (du kartus tapęs rezultatyviausiu dublerių čempionato žaidėju, sužibėjęs ir „SMScredit.lt A lygoje), treneris Marius Skinderis;

graikų ir romėnų imtynės – Lietuvos jaunių čempionato prizininkas Matas Indriševičius (treneris Albinas Batūra);

kartingai – Simas Juodviršis (III vieta Europos kartingo čempionate);

kiokušin karatė – Lietuvos suaugusių čempionato III vietos, Lietuvos jaunimo ir Europos čempionatų II vietų laimėtojas Juras Sokolovas (treneris Remigijus Olšauskas);

krepšinis – Panevėžio komandos „Lietkabelis“ žaidėjas Darius Griškėnas;

lengvoji atletika – Lietuvos čempionas, rekordininkas, Europos čempionato dalyvis Tomas Juknevičius (treneris Vidmantas Ščevinskas);

motociklų sportas – Lietuvos taurės laimėtojas Markas Buzūnas (treneris Almantas Stepukas);

orientavimosi sportas – Lietuvos jaunių čempionato prizininkė Vaiva Šalkauskaitė (trenerė Virgilija Šalkauskienė);

plaukimas – šalies rekordininkas, Europos suaugusiųjų čempionate 200 m plaukimo nugara rungties 5-osios vietos laimėtojas Danas Rapšys (trenerės Ina Paipelienė ir Židrūnė Budrienė);

rankinis – Lietuvos pirmenybių prizininkė, jaunimo rinktinės narė, Europos jaunimo čempionato dalyvė Greta Burkaitė (trenerė Aldona Šlektienė); Lietuvos jaunimo rinktinės narys, Lietuvos vyrų ir jaunių pirmenybių čempionas, Europos jaunių čempionato dalyvis Karolis Bliuvas (treneris Valdemaras Burba);

regbis – Lietuvos nacionalinės vyrų regbio rinktinės narys, Baltijos taurės laimėtojas Domantas Tautkus (treneris Anatolijus Smirnovas);

sportiniai šokiai – Lietuvos standartinių šokių III vietos laimėtojai Liucija Norušaitė ir Simas Seikauskas;

stalo tenisas – Lietuvos moterų rinktinės narė, šalies čempionato III vietos laimėtoja, komandiniame čempionate iškovojusi II vietą Lina Martink (treneris Valdas Martinkus);

sunkioji atletika – Lietuvos jaunių čempionato prizininkas Viktoras Šuiskis (treneris Egidijus Čeponis);

šachmatai – Lietuvos rinktinės narė, daugkartinė šalies čempionė, pasaulio olimpiados B diviziono aukso medalio laimėtoja Giedrė Vanagaitė (treneris Virginijus Lakiūnas);

šotokan karatė – Lietuvos jaunių čempionato I vietos laimėtojas, tarptautinių varžybų nugalėtojas Laurynas Norbutas (treneris Alfonsas Valuntonis);

tinklinis – Lietuvos rinktinės narys, šalies jaunimo čempionato prizininkas Arnas Simaitis (treneris Vytautas Skunčikas);

triatlonas – Lietuvos čempionas, Baltijos šalių čempionato prizininkas Titas Pumputis (treneris Vidmantas Urbonas).

Labirintų parkas

Modelis

AIK

Mano namukas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.