Geri darbai bumerangu sugrįžta

Pastarosios dienos Audronės ir Albino Kisielių šeimoje ypatingos. Neretai Panevėžio rajono renginiuose pasirodantys su glėbiu gėlių ir dovanų pintinėmis, jie patys buvo apdovanoti.

Pastarosios dienos Audronės ir Albino Kisielių šeimoje ypatingos. Neretai Panevėžio rajono renginiuose pasirodantys su glėbiu gėlių ir dovanų pintinėmis, jie patys buvo apdovanoti.

 

Šviesuolių šeimos nominacija

Vykusioje Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos ataskaitinėje konferencijoje buvo apdovanoti labiausiai nusipelniusieji, per metus pasižymėjusieji bendruomenių nariai. Jiems įteiktos nominacijos. Būtent šio renginio metu prieš auditoriją stoti, sveikinimus ir padėką atsiimti buvo pakviesta Kisielių pora, šiais metais tapusi „Kaimo šviesuolių šeima“.

Krekenavos seniūnijos Linkaučių kaimo bendruomenės aktyvūs nariai ne tik puikiai rūpinasi nuosava Radviliškių kaimo duonos kepykla. Kisielių šeimos kaimo sodyba garsėja edukacine veikla. Senoje kepykloje vykdoma populiari, net ir užsieniečių dėmesio sulaukianti edukacinė programa „Duonos kelias“, kasmet rengiama visos Lietuvos duonos kepėjų šventė.

„Didelių abejonių dėl šiųmečių „Kaimo šviesuolių šeimos“ nominantų nebuvo. Kisieliai aktyvūs bendruomenės nariai, visuomenininkai, Albinas yra bendruomenės pirmininkas. Įprasta, kad kultūros puoselėtojų, pavienių nominacijų kategorijoje nominantų konkurencija didesnė, o štai šeimų – mažiau“, – sakė Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos pirmininkas Kazys Binkis.

Lietuvos Respublikos Vyriausybėje paskelbti ir pagerbti geriausi šalies verslo atstovai ir įmonės. Būtent čia, kasmetinio „Lietuvos metų verslininkė/vadovė“ konkurso nugalėtoja pripažinta Panevėžio rajono bendrovės „Radviliškių kaimo kepykla“ direktorė ir savininkė A. Kisielienė.

A. Kisielienė – Lietuvos metų verslininkė

Vos baigėsi sveikinimų šūsnis tapus „Kaimo šviesuolių šeima“, Kisielius ėmė vytis kiti sveikinimai.

Lietuvos Respublikos Vyriausybėje paskelbti ir pagerbti geriausi šalies verslo atstovai ir įmonės. Būtent čia, kasmetinio „Lietuvos metų verslininkė/vadovė“ konkurso nugalėtoja pripažinta Panevėžio rajono bendrovės „Radviliškių kaimo kepykla“ direktorė ir savininkė Audronė Kisielienė.

„Lietuvos eksporto prizas 2018“ ir „Lietuvos metų verslininkė/vadovė 2018“ apdovanojimų ceremonija vyko Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje, kur apdovanojimus nugalėtojams įteikė ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

Šis konkursas organizuojamas, skatinant moterų verslumą ir taikant tarptautinėje verslo bendruomenėje pripažintas normas, tarp jų ir verslo etikos, bei siekiant viešinti šio proceso tendencijas.

„Per 23 darbo metus keitėsi kepyklos pavadinimas, bet savininkai, veiklos esmė nesikeitė – atsigręžimas į praeitį, į tai, kas yra amžina, kas buvo daroma tėvų, senelių, o dabar naujos kartos. Vesdami edukacinius užsiėmimus savo pirkėjus – duonos valgytojus supažindiname su senosiomis duonos kepimo tradicijomis, populiariname lietuvišką duoną Europos šalyse. Tikiu, kad tęsdami senąsias duonos kepimo tradicijas, nesugadinsime duonos, kaip Lietuvos simbolio, įvaizdžio“, – atsiimdama apdovanojimą kalbėjo A. Kisielienė.

Kurlink lydi apdovanojimai?

Paklausta, kaip jaučiasi taip gausiai apdovanota šeima, Audronė Kiselienė neslėpė esanti pakylėta.

„Aiškiai pajutau savo darbo, mūsų šeimos darbo įvertinimą. Aišku, dar nepraėjo visa euforija, bet jau pradedame galvoti apie ateities planus. Jau laukiame liepos 20-osios, vėl visus kviesime į Duonos šventę. Manom, kad dešimt kartų šventę reikia suorganizuoti. Šiais metais ji vyks devintąjį. Apdovanojimai tikrai nereiškia veiklų ar darbo pabaigos, stengsimės kažką kurti ir toliau“, – atviravo Audronė Kisielienė.

„Tradiciniai amatai, štai ką siekiame puoselėti. Šventėje vyksta ir malimas, ir kūlimas. Reikia skatinti ypač jaunimą, kad nepamirštų, kaip duona gimsta, nuo ko jos kelias prasideda“, – žmoną papildė Albinas Kisielius.

Panevėžio rajono šviesuolių šeima vieningai tvirtina, kad kai nori, gali spėti visur – bendrauti su vietos bendruomene, puoselėti kultūrą, vystyti verslą.

„Kultūra ir verslas yra susiję. Jei nebus verslo, aišku, bus daug sunkiau gyventi ir kultūrai. Kur spėjame, kur galime, visur dalyvaujame. Juk reikalingi kultūringi žmonės, kurie ir pas mus dirba“, – sakė A. Kisielius.

„Verslas be kultūros irgi yra niekinis. Verslas irgi turi būti kultūringas: teisingas, tvarkingas“, – pridūrė verslininkė.

Anot Kisielių, būtent per bendruomenės, kultūros renginius galima verslą puoselėti kaip teisingą, skaidrų, su spekuliacijomis nesusijusį vienetą.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau