Gegužės 18-oji Panevėžyje

Gegužės 18-oji Panevėžyje

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Kokie renginiai, įvykiai, susitikimai vyks Panevėžyje gegužės 18 d.

Konferencija. 9 val. Panevėžio meras Rytis Mykolas Račkauskas dalyvaus regioninėje konferencijoje „Internetinė rinkodara verslui: daugiau galimybių augti“.

Pasitarimas. 14 val. Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas dalyvaus Panevėžio VPK pasitarime su Panevėžio apskrities merais.

Baltijos implantologijos klinika

Šventė. 14.30 val. Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė dalyvaus kiemo draugų šventėje Panevėžio specialiosios mokyklos daugiafunkciame centre.

Posėdis. 15 val. Panevėžio miesto savivaldybės Strateginio planavimo, investicijų, ekonomikos ir finansų komiteto posėdis.

Priėmimas. Nuo 17 iki 18 val. Panevėžio miesto savivaldybės priimamajame gyventojus priims Tarybos narys Alfonsas Petrauskas.

Spektaklis. 18 val. Panevėžio bendruomenių rūmuose spektaklis „Loto“.

Koncertas. 18 val. Panevėžio bendruomenių rūmuose vyks Klasikinės ir alternatyvios muzikos renginių ciklas „Muzikos terasa“. Koncertas „Tikroji meilės istorija“. Programoje: Konstancija Kerbedytė (pianistė), Dr. Remigijus Sabaliauskas (pianistas ir vokalistas).

DĖMESIO! Jei norite su JP skaitytojais pasidalinti apie jūsų įmonėje, įstaigoje, organizacijoje vykstančiais renginiais, parodomis, informaciją galite siųsti el. paštu info@jp.lt arba paskelbti rubrikoje PRANEŠK!

PIC

KTU

J. Miltinio dramos teatras

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.