Gausiausiai šimtukų užderėjo J. Balčikonio gimnazijoje

Gausiausiai šimtukų užderėjo J. Balčikonio gimnazijoje

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP nuotr.

J. Balčikonio gimnazija.

Paskelbus paskutiniuosius pagrindinės sesijos brandos valstybinių egzaminų rezultatus abiturientai jau gali lengviau atsikvėpti ir pasitikti vasaros malonumus – brandos egzaminai išlaikyti, rezultatai aiškūs, o geriausieji bus pasveikinti.

Šiemet prašymus laikyti brandos egzaminus iš viso buvo pateikę 30 tūkst. kandidatų.

Panevėžio mieste šiais metais prašymus laikyti abitūros egzaminus pateikė 1 235 abiturientų, iš jų šimtukus gavo 75 mokiniai.

BIC

Abiturientai – stiprūs

Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus vyriausioji specialistė Minolė Petronytė-Kairienė naujienų portalui JP pasidžiaugė, kad Panevėžio abiturientai puikiai išlaikė egzaminus.

„Labai džiaugiamės savo abiturientais, o džiaugsmo priežastis labai paprasta – Panevėžio abiturientų išlaikytų egzaminų rezultatas, palyginus su visos šalies rezultatais, procentais geresnis. Šiek tiek blogiau išlaikyti lietuvių kalbos egzaminai. Mūsų abiturientai – stiprus ir egzaminų rezultatai esame patenkinti“, – teigė M. Petronytė-Kairienė.

Užderėjo šimtukų

Pasak Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus specialistės, šiais metais užderėjo šimtukininkų.

„Šimtukininkų turime 75. Daugiausiai šimtukų – 59 – už anglų kalbos egzaminą, penki už lietuvių kalbos ir tiek pat už istorijos egzaminus. Trys šimtukai už matematikos ir po vieną – už istorijos, chemijos ir biologijos egzaminus. Daugiausiai šimtukų, net 41, Juozo Balčikonio gimnazijoje. Po 11 – 5-oje ir Kazimiero Paltaroko gimnazijose. Devyni šimtukai Juozo Miltinio, du – Vytauto Mikalausko menų ir vienas – Vytauto Žemkalnio gimnazijose“, – skaičiavo šimtukus M. Petronytė-Kairienė ir tęsė:

„Ypatingai norėčiau pasidžiaugti J. Balčikonio gimnazijos abiturientų, kurio žinios įvertintos net 4 šimtukais. Tos pačios gimnazijos abiturientė už egzaminus gavo tris šimtukus. Geriausiai išlaikę egzaminus bus pagerbti liepos 18 dieną.“

Šimtukai – du

Panevėžio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ilona Čingienė duomenimis, Panevėžio rajone brandos egzaminus laikė 147 abiturientai.

„Panevėžio rajone – du šimtukininkai. Vienas – Krekenavos Mykolo Antanaičio, o kitas – Velžio gimnazijose. Džiaugiamės šias šauniais abiturientais ir tais, kurių žinios įvertintos 99 arba 98 balais. Rajono geriausieji abiturientai bus pagerbti liepos 16 dieną Bistrampolio dvare. Jiems bus surengti mero Povilo Žagunio pusryčiai“, – pristatė šimtukininkus I. Čingienė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.