Gatvė Naujamiestyje bus išasfaltuota tada, kai ateis laikas

Gatvė Naujamiestyje bus išasfaltuota tada, kai ateis laikas

Rajono tarybos opozicijos atstovai teigė, kad atsiradus papildomai pajamų, vėl užmiršta neasfaltuota Ramiosios gatvės atkarpa Naujamiestyje.

Panevėžio rajono taryba pritarė biudžeto patikslinimo projektui, pagal kurį biudžeto pajamos ir išlaidos padidintos daugiau 378 tūkst. eurų.

Politikai buvo informuoti, kad klausimą svarstant komitetuose jam buvo pritarta, tačiau Violeta Grigienė nusistebėjo, kad atsiradus papildomai pajamų, vėl užmiršta neasfaltuota Ramiosios gatvės atkarpa Naujamiestyje. Anot jos, ten reikalingos nedidelės investicijos ir savivaldybei nesolidu pradėtų darbų neatlikti iki galo.

Politikė priminė, kad naujamiestietė Janina Dambrauskienė buvo surinkusi daugiau kaip 90 parašų, kreipėsi į įvairias valdžios institucijas, iš kurių savivaldybė gavo nurodymus spręsti užsisenėjusią problemą. Net Seimo kontrolieriaus tarnyba yra patvirtinusi, kad savivaldybė pažeidė gyventojos interesus.

BIC

„Mere, jūs kerštaujate. Reikia tęsėti pažadus. Kada pagaliau ši gatvės atkarpa bus sutvarkyta ir liausis skundai? Visa Lietuva jau žino situaciją“, – teiravosi V. Grigienė.

Jai pritaręs liberalsąjūdietis Jonas Katinas parodė storokos knygos apimtis, J. Dambrauskienės susirašinėjimų aplanką, bei pritarė, kad šią istoriją jau senai laikas baigti.

Tačiau meras „valstietis“ Povilas Žagunis buvo nepalenkiamas. Jis sakė vos ne kas savaitę gaunantis gyventojų prašymų su parašais, tačiau situacija tokia, kad visų norų patenkinti neįmanoma.

„Viena moteris savivaldybe daro įkaite. Net Naujamiesčio bendruomenė nurodo kitus prioritetus nei minėta gatvė. Be to, per pastaruosius metus Naujamiestyje išasfaltuotos dvi gatvės, atstatyta bažnyčia, suremontuota ligoninė, dailės galerija, kultūros centras, sutvarkyta miestelio aikštė. Žmonės gyvena ir kitose rajono vietose ir taip pat pageidauja geresnės gyvenimo kokybės“, – pareiškė P. Žagunis ir pridūrė, kad Ramioji gatvė bus išasfaltuota tada, kai ateis laikas.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.