Garbingą apdovanojimą lydėjo raudonos rožės

Garbingą apdovanojimą lydėjo raudonos rožės

Panevėžio rajono savivaldybės salėje surengtame iškilmingame Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjime didžiausias dėmesys ir pagarba buvo skirti naujajam Panevėžio rajono Garbės piliečiui – 76 metų socialdemokratui Vytautui Rapolui Gritėnui.

Nominantas į Rajono savivaldybę atvyko pasipuošęs ryškiai raudona peteliške. Opozicijos atstovai taryboje tesėjo savo pažadą ir nė vienas minėjime nedalyvavo. Valstybės atkūrimo dienai atminti ir V. R. Gritėnui pagerbti grojo pučiamųjų instrumentų orkestras.

Seimo narys Domas Petrulis pasveikinęs su visai tautai brangia švente palinkėjo ją gerai atšvęsti, nes neva to nusipelnėme.

BIC

Panevėžio rajono vicemeras Antanas Pocius, perskaitęs tarybos sprendimą, kuriuo V. R. Gritėnui suteiktas Panevėžio rajono Garbės piliečio vardas, perskaitė biografiją, nepamiršdamas, ką jis veikė sovietmečiu, kad priklausė komunistų partijai ir buvo vienu jos skyriaus vadovu.

V. R. Gritėną su garbingu įvertinimu be rajono vadovų sveikino didžiulis būrys jo artimųjų ir giminaičių, bendruomenių, savivaldybės administracijos, seniūnijų, visuomeninių organizacijų, savivaldybei pavaldžių įmonių atstovų, rajono gyventojai. Nominantui daugiausia buvo teikiamos raudonos ar vyšninės rožės, didžiulės jų puokštės.

Norinčiųjų pasveikinti V. R. Gritėną eilutė nutįso pagal visą savivaldybės salės pasienį, todėl kai kurie juokavo pasijutę lyg atėję į mauzoliejų.

Anksčiau V. R. Gritėną Etikos komisijai skundusi Vyriausybės atstovė Panevėžio apskrityje Rasa Šošič taip pat pasveikino naująjį Panevėžio rajono Garbės pilietį. Valdininkė net leidosi pabučiuojama.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.