-1.3 C
Trečiadienis, 24 balandžio, 2024

Galingas „Lietkabelio“ žaidėjo M. Iličiaus pasirodymas nutiesė kelią į ketvirtfinalį

12783525_1034560423233119_7630651333376592096_oBaltijos krepšinio lygos („Triobet“ BBL) aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ klubas namuose 92:78 (19:14, 20:14, 31:21, 22:29) įveikęs Jūrmalos „Jurmala/Fenikss“ komandą.

Šeimininkai nuo pat dvikovos pradžios šovė į priekį (8:0), o netrukus turėjo ir dviženklį pranašumą – 13:3. Svečiai neketino paleisti varžovų į priekį ir sumažino deficitą (12:17), kuris liko nepakitęs ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 14:19.

Antrąjį kėlinį „Jurmala/Fenikss“ pradėjo 5 taškais be atsako (19:19), bet po Kazio Maksvyčio paprašytos minutės pertraukėlės „Lietkabelis“ ėmė tolti ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą – 33:21. Įpusėjus dvikovai panevėžiečiai pirmavo 11 taškų – 39:28.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ nusprendė išspręsti visus reikalus ir tai sėkmingai padarė – įgijo 20 taškų pranašumą – 70:49. Per paskutines dešimt žaidimo minučių pasireikšto gavo mažiau rungtyniaujantis Panevėžio ekipos žaidėjai, bet tai leido išsaugoti saugų atotrūkį bei švęsti pergalę.

Ketvirtfinalyje „Lietkabelis“ žais su Kėdainių „Nevėžiu“, kuris iš kovos eliminavo Prienų–Birštono „Vytautą“.

„Lietkabelis“: M. Iličius 19 (12 atk. kam., 35 naud. bal.), M. Kazonas 17 (5/12 tritaškiai), A. Labuckas 13, M. Pavkovičius 9 (12 rez. perd.), V. Vasylius 8.

„Jurmala/Fenikss“: M. Ziedinis 20 (6 atk. kam.), E. Jeromanovas 16 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), E. Eiksnis 15, A. Smithas 9.

FOTOGALERIJA: Rungtynių akimirkos