G. Kirkilas: prezidentės kritika dėl „rietenų“ Seime yra teisinga

G. Kirkilas: prezidentės kritika dėl „rietenų“ Seime yra teisinga

BNS / DELFI nuotr.

G. Kirkilas.

Valdančiųjų Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) pirmininkas Gediminas Kirkilas antradienį pareiškė sutinkantis su prezidentės Dalios Grybauskaitės kritika dėl politikų laiko švaistymo tarpusavio santykių aiškinimuisi.

„Visą laiką minėjau, kad visos valdžios šakos turi bendradarbiauti, iš tikrųjų, pastaruoju metu to tikrai pritrūko dėl įvairių priežasčių. Turiu omenyje Seimą, Vyriausybę, Prezidentūrą. Bet manau, kad iš tikrųjų ta vidinė kova, kuri vyksta Seime, niekam ji neatneš naudos, tai beveik akivaizdu. Su tuo visiškai sutinku ir manau, kad Seimui reikia koncentruotis į reformas, o ne į vidaus karus, kurie įprastai turėtų pasibaigti po rinkimų“, – BNS sakė G. Kirkilas.

Jis pritarė ir D. Grybauskaitės išsakytai kritikai, jog Seimas skiria per daug laiko nesvarbiems klausimams spręsti, o patį antradienį Seime prezidentės skaitytą metinį pranešimą jis įvertino kaip geriausią iš visų jos metinių kalbų.

BIC

„Prezidentės pranešimas, lyginant su kitais, buvo pakankamai nuosaikus, subalansuotas, bet aštrumo neprarado (…). Manyčiau, kad iš visų anksčiau girdėtų prezidentės pranešimų šis yra geriausias“, – teigė G. Kirkilas.

Jis pritarė ir nuostatoms, kad būtina siekti didesnio solidarumo tarp verslo ir bendruomenės, tiek pačioje visuomenėje, taip pat pastaboms dėl būtinybės skaidrinti ir stiprinti partijas, nevyriausybininkų vaidmenį.

G. Kirkilas sako pritariantis ir prezidentės susirūpinimu negatyviais reiškiniais, susiskaldymu tarptautinėje bendruomenėje, raginimui stiprinti santykius su kaimynais, kvietimui daugiau dėmesio skirti socialinio verslo vaidmeniui.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.