5.6 C
Ketvirtadienis, 25 balandžio, 2024

FK „Panevėžys“ išvykoje įveikė uostamiesčio „Atlantą“

Šiandien Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Klaipėdos „Atlantu“. Šį susitikimą rezultatu 2:0 (1:0) laimėjo panevėžiečiai.

Rungtynėse su „Atlantu“ dėl diskvalifikacijų, traumų ir ligų svečiams negalėjo padėti net penki starto sudėties futbolininkai: Mantas Fridrikas, Pavelas Krukas, Aleksandras Jerkinas, Andrejus Karvackis ir Ernestas Veliulis.

Susitikimą uostamiestyje aktyviau pradėjo šeimininkai, kurie kiek ilgiau kontroliavo kamuolį. Panevėžiečiai sėkmingai gynėsi ir neleido klaipėdiečiams sukurti pavojingų momentų prie šįvakar savo gimtadienį šventusio Rafaelio Broetto vartų.

19-ąją mačo minutę neblogą progą pasižymėti turėjo Sebastianas Vasquezas, bet kolumbiečio iš baudos aikštelės smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia „Atlanto“ vartų.

26-ąją rungtynių minutę šeimininkai turėjo galimybę išsiveržti į priekį, bet „Atlanto“ žaidėjas Titas Vitukynas nesugebėjo įveikti „Panevėžio“ vartininko R. Broetto. Po keturių minučių dar geresnės progos neišnaudojo „Atlanto“ legionierius Bonfilscalebas Bimenyimana, iš itin geros padėties šovęs virš vartų.

44-ąją susitikimo minutę panevėžiečiai išsiveržė į priekį. Jonas Skinderis smūgiavo iš toli, kamuolys pataikė į šeimininkų žaidėją Dimitarą Petkovą, pakeitė kryptį ir įskriejo į „Atlanto“ vartus. Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ ekipai pirmaujant rezultatu 1:0.

Antrasis kėlinys labai sėkmingai prasidėjo panevėžiečiams. 47-ąją mačo minutę Tautvydas Eliošius apsivarė kelis šeimininkų ekipos žaidėjus ir šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į „Atlanto“ vartus.

Pirmaudami rezultatu dviejų įvarčių persvara panevėžiečiai žaidė užtikrintai ir nuteikė daug galimybių klaipėdiečiams pasižymėti. Per likusį laiką abiejų komandų žaidėjams pasižymėti nepavyko, o finalinis mačo arbitro švilpukas užfiksavo „Panevėžio“ pergalę rezultatu 2:0.

Susitikimą su „Atlantu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Andrejus Čiofu, Vytas Gašpuitis, Jonas Skinderis, Tomas Kačerauskas, Lukas Čerkauskas, Rokas Stanulevičius, Paulius Janušauskas (84 min. Tomas Salamanavičius), Tautvydas Eliošius, Patrikas Bordonas, Sebastianas Vasquezas (93 min. Rafaelis Ledesma).

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais rugpjūčio 23 dieną, penktadienį, namuose su Vilniaus „Riteriais“. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.