Šeštadienis, 1 spalio, 2022

Fantastika: baidarininkai M. Maldonis ir A. Olijnikas – pasaulio vicečempionai

AutoriusLRT.LTFotoBKI.LT
M. Maldonis ir A. Olijnikas.

Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas padovanojo pirmąjį medalį Lietuvos rinktinei Kanadoje vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate.

500 metrų dviviečių baidarių A finale Lietuvos duetas finišavo per 1 min. 35:56 sek. ir pasidabino sidabro medaliais.

Lietuviai ties finišu dėl pirmos vietos kovojo su vengrais Bence Nadasu ir Balintu Kopaszu. Vengrai buvo greitesni 0,57 sek. ir tapo pasaulio čempionais.

Mūsiškiams, kurie į dvivietę baidarę atsisėdo tik šį sezoną, pralaimėjo trečioje vietoję likę australai Jeanas Westhuyzenas ir Thomasas Greenas (1 min. 35,85 sek.).

M. Maldonis pasaulio čempionato medalį laimėjo pirmą kartą savo karjeroje, o A. Olijnikas pakartojo 2011 metų sėkmę, kai taip pat dvivietėje valtyje iškovojo antrąją vietą.

2018 metais taip pat šioje rungtyje A. Olijniko ir Ričardo Nekriošiaus duetas pelnė bronzą.

Lietuvių pasirodymą Kanadoje užbaigs būtent R. Nekriošius, 22:30 val. plauksiantis 5000 m vienviečių baidarių finale.

Panevėžiečius darželinukus ir moksleivius kviečiame prisijungti prie Sporto ir išsilavinimo akademijos

Panevėžio sporto centras kviečia laisvalaikį praleisti stebint sporto varžybas

Panevėžyje lankėsi LFF komanda: kalbėta apie galimybę organizuoti UEFA salės futbolo Čempionų lygos atrankos varžybas