Ex-faktorius

Ex-faktorius

JP, Mensinstinct.lt

Jūs išsiskyrėt, bet tavo namai pilni jos daiktų. Ką su jais daryti?

Tokiu atveju egzistuoja keturios taisyklės:

1) Jei ji metė tave, tuomet daryk, ką nori. Išmesk, sudegink, parduok. Daryk tai, kas prives tave prie ramybės.

BIC

2) Jei su ja išsiskyrei tu, tuomet viską tvarkingai supakuok ir nusiųsk jai.

Svarbu: Nepridėk gailaus raštelio dėkodamas už jūsų kartu praleistą laiką.

3) Jei skyrybos buvo abipusis sprendimas, grąžink tik tai, ko ji gali pasiilgti (pvz.: jos mėgstamiausias megztinis ar močiutės dovanotas šalikas).

Daiktus siųsk su trumpu, platonišku rašteliu, kad nereikėtų taikstytis su nejaukiu susitikimu. Kitu atveju ji gali pagalvoti, kad nori ją susigrąžinti.

4) Katu įsigijote kelis didelius daiktus (pvz.: televizorių). Šį kartą susitikimas yra neišvengiamas, tačiau tinkamai jam pasiruošk. Sudaryk sąrašą daiktų, be kurių negalėtum gyventi ir kuriuos tiesiog nori pasilaikyti. Pasiūlyk grąžinti jos užmokėtą dalį už daiktus, kuriuos pirkote kartu.

Jei ji itin priešiška ir net nesileidžia į kalbas, pasikviesk draugą, kuris galėtų būti jūsų nešališkas tarpininkas. Bet kuriuo atveju būk sąžiningas. Neleisk jai išsinešti ir tavo orumo.

mensinstinct

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.