21.5 C
Panevėžys
Pirmadienis, 14 birželio, 2021

Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate medaliais pasidabino keturi lietuviai

AutoriusLRT.LTFotoS. ČIRBA
A. Olijnikas ir R. Nekriošius.

Poznanėje (Lenkija) vykstančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sekmadienis tapo itin sėkmingu Lietuvos atstovams.

Bronzos medalius iškovojo net dvi lietuvių įgulos.

Pradžioje Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas C-2 200 rungtyje pasidabino bronza, o vėliau Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas K-2 1000 m nuotolyje taip pat finišavo treti.

LRT.lt primena, kad šeštadienį medalius iškovojo dar du lietuviai – dviviečių baidarių 200 m distancijoje sidabrą laimėjo Artūro Sejos ir Igno Navakausko duetas.

Europos čempionate Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai iškovojo du medalius

Panevėžio irkluotojai iš Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionato grįžo su pergalėmis