Etikos komisijai vadovaus neišsišokėliai

Etikos komisijai vadovaus neišsišokėliai

Etikos komisijai vadovaus konservatorių atstovas Jonas Masiokas.

Panevėžio rajono taryba be jokių diskusijų patvirtino naujos sudėties Etikos komisiją ir jos veiklos nuostatus. Mero Povilo Žagunio siūlymu komisijai vadovaus, nors opozicija nepasiskelbusios, bet valdančiajai daugumai nepriklausančių konservatorių atstovas Jonas Masiokas.

Etikos komisija sudaryta iš vienuolikos politikų ir rajono bendruomenių sąjungos narių, tačiau niekas neabejoja, kad joje lemiamą balsą turės valdantieji, nes į ją deleguoti net keturi „valstiečiai“: Vitalija Kuliešienė, Jonas Kaušakys, Angelė Narbutienė ir Povilas Nemanis.

Be jų komisijoje dirbs socialdemokratė Jūratė Januškienė, J. Masiokas, liberalsąjūdietis Dalius Dirsė, Bendruomenių sąjungos pirmininkas naujamiestietis Kazimieras Binkis, jo pavaduotoja berčiūnietė Marija Povilonienė, Upytės ir Miežiškių bendruomenių atstovės Odeta Baltramiejūnienė bei Jurga Švagždienė.

BIC

Mero P. Žagunio siūlymu, komisijos pirmininku patvirtintas, nors posėdyje ir nedalyvavęs, bet valdančiajai daugumai nepriklausančių konservatorių atstovas J. Masiokas.

„Bent jo Etikos komisijoje nereikės svarstyti“, – J. Masioko korektiškumu neabejojo jo partijos kolega Kazimieras Algirdas Budrys ir į jo pavaduotojus pasiūlė D. Dirsę.

Pastarojo korektiškimu irgi niekas nesuabejojo, todėl jis buvo patvirtintas Etikos komisijos pirmininko pavaduotoju. Svarstant klausimą dėl komisijos sudarymo niekas iš Bendruomenių sąjungos atstovų tarybos posėdyje nedalyvavo.

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.