Eiles skaitė ir gestų kalba

Eiles skaitė ir gestų kalba

Šiltai ir nuoširdžiai – taip bibliotekoje buvo pristatyta panevėžietės pedagogės Ramutės Sakalaitės-Gasiūnienės eilėraščių knyga „Mano pasaulis“. Eiles skaitė pati autorė, įvairių mokyklų pedagogai, mokiniai, poezijos gerbėjai.

Renginio organizatorė ir vedėja,  Panevėžio politikių klubo „Veiklios moterys“ prezidentė Danutė Kriščiūnienė pasirūpino, kad leidinio pristatymas būtų kuo išsamiausias ir kartu prisodrintas romantikos. Gausiai susirinkusieji bibliotekos konferencijų salėje išklausė knygos recenziją, kiekvienas skaitomas eilėraštis buvo iliustruotas skaidre, skambėjo populiarios klasikos melodijos, kurias griežė Panevėžio muzikos mokyklos jaunosios smuikininkės, vadovaujamos mokytojos Vidmantos Luomanienės.

Širdis virpino ir pavasariškos skaidrumos į sielas atnešė eilės, muzikos garsai, skaitovių  nuoširdumas. Vienas eilėraštis perskaitytas gestų kalba ypač sujaudino klausytojus. Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokyklos atstovėms publika padėkojo neįprastais aplodismentais.

BIC

Ypatingas dėmesys renginio metu buvo skirtas knygos autorei R. Sakalaitei-Gasiūnienei, kuri buvo tiesiog apipilta gėlių puokštėmis, sveikinimais, gražiais žodžiais. Vieną stilingiausių pavasario puokščių atsiuntė Seimo narys Povilas Urbšys, virtualų sveikinimą perdavė LRT laidos „Duokim garo“ vedėjai.

Po renginio visi dalyviai ir rėmėjai buvo apdovanoti organizatorių padėkomis bei gėlėmis. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Genovaitė Astrauskienė knygos autorei R. Sakalaitei-Gasiūnienei ir Panevėžio politikių klubo „Veiklios moterys“ prezidentei D. Kriščiūnienei padovanojo naujausią bibliotekos leidinį „Juozas Miltinis. Teatras kaip ugnies žemė“.

Norintys galėjo įsigyti knygą „Mano pasaulis“ ir gauti autorės autografą. Po renginio ilgai visi nenorėjo skirstytis, vaišinosi arbata ir pyragais, dalinosi prisiminimais, nes čia suvažiavo daug knygos autorės buvusių mokinių ir kolegų. R. Sakalaitės-Gasiūnienės duktė Aida, mamai įteikusi milžinišką rožių puokštę, sakė seniai buvusi tokiame nuoširdžiame renginyje.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.