E. Tamošiūnaitė – Jūsų kandidatė į Lietuvos Respublikos Seimą

E. Tamošiūnaitė – Jūsų kandidatė į Lietuvos Respublikos Seimą

JP / Asmeninio archyvo nuotr.

Edita Tamošiūnaitė.

Mieli, Panevėžio krašto žmonės!

Rinkimai – Jūsų galimybė pareikalauti iš politikų atsakomybės, įsipareigojimo įgyvendinti sprendimus atitinkančius realius žmonių poreikius, kartu auginti piliečių pasitikėjimą valstybe ir kurti jos gerovę.

Esu EDITA TAMOŠIŪNAITĖ – Jūsų kandidatė į Lietuvos Respublikos Seimą, vyksiančiuose balandžio 23 d. Anykščių-Panevėžio apygardos rinkimuose.

BIC

Turiu pakankamai didelę darbo patirtį, kurią įgijau dirbdama mokytoja, gimnazijos direktore, Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje, viceministre LR Švietimo ir mokslo ministerijoje, o šiuo metu dirbu ir ginu viešąjį interesą Vilniaus miesto savivaldybės taryboje. Gindama viešąjį interesą, esu dirbančiųjų, vaikus auginančiųjų, pagalbos ir paramos reikalaujančių žmonių pusėje.

Esu ištikima savo nuostatoms, kurias grindžiu krikščioniškosiomis vertybėmis ir sąžininga politika. Visi politiniai, ekonominiai, socialiniai, kultūrinai siekiai yra be galo svarbūs, bet tik dirbdami ir gyvendami pagal 10 Dievo įsakymų, atsigręždami į paprastą žmogų, kursime stipresnę, saugesnę, patikimesnę Valstybę.

ŠEIMOS POLITIKA

Svarbiausias valstybines prioritetas turi tapti šeimos politika. Tradicinė šeima tai pagrindinė visuomenės ląstelė. Stiprindami šeimą, šeimos vertybes, išspręstume daugybę valstybės problemų:  demografijos, emigracijos, socialinės atskirties, visuomenės poreikius bei ateities galimybes.

  • 120 eurų išmoka kiekvieną mėnesį už kiekvieną vaiką. Šiam tikslui įgyvendinti pinigai būtų skirti apmokestinus bankus bei didžiuosius prekybos centrus;
  • Negimusių vaikų gyvybės teisinė apsauga;
  • Šeimos kortelė daugiavaikėms šeimoms;
  • Vaikų globa, arčiausia šeimos modeliui.

SOCIALINĖ IR SVEIKATOS POLITIKA

Valstybė privalo parodyti daugiau aktyvumo bei atsakomybės už bendro gerbūvio kūrimą. Valstybės institucijos ypatingą dėmesį turėtų skirti labiausiai pažeidžiamiems piliečiams, kurie be atitinkamos paramos nesugebės susitvarkyti su mūsų šalies ekonominiais padariniais.

Įvedus eurą mūsų šalyje, kuriam LLRA-KŠS frakcijos Seimo nariai nepritarė, Lietuvos žmonių materialinė gerovė ženkliai suprastėjo dėl mažų pajamų ir neišsaugotų kainų, nes kainos šoktelėjo labai smarkiai, tuo tarpu gyventojų pajamos liko beveik nepakitusios. Taip pat svarbu efektyvinti sveikatos apsaugos sistemą ir jos finansavimą, mažinti vaistų kainas, kurios Lietuvoje yra didžiausios lyginant su kaimyninėmis šalimis. Tai pasiekti galima įgyvendinus šias priemones:

  • darbo užmokesčio didinimas (mažinant darbo santykių apmokestinimą ir didinant neapmokestinamų pajamų dydį (NPD) bei socialinės garantijos dirbantiesiems;
  • pensijos didinimas ir nuolatinis indeksavimas, susiejant su vidutiniu darbo užmokesčiu;
  • 5% PVM būtiniausiems maisto produktams (grūdiniams ir pieno produktams, mėsai, kiaušiniams, daržovėms, vaisiams ir kt.);
  • vaistų įsigijimo lengvatos, asmenims išleidžiantiems medikamentams daugiau negu 30 eurų;
  • žmonėms sulaukusiems 75 metų amžiaus pagrindiniai vaistai nemokami.

SĄŽININGA  IR TEISINGA POLITIKA

Politikoje neturi būti vietos korupcijai. Su korupcija reikia kovoti ne žodžiais, o realiais veiksmais ir tai reikia pradėti nuo savęs.

Lietuvos lenkų rinkimų akcija – krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS), kuriai atstovauju, niekada nebuvo įsivėlusi į jokį korupcinį skandalą, principingai niekada nepriimdavo ir nepriima paramos iš verslo struktūrų.

Būtinas įstatyminės bazės kūrimas, nukreiptas ne tik į kovą su korupcijos atvejais, bet ypatingai į korupcijos priežasčių šalinimą. Taikyti griežčiausias baudžiamąsias priemones korumpuotiems tarnautojams ir politikams, įvesti visuotinį turto ir pajamų deklaravimą.

Siekdami padidinti mūsų teisingumo sistemos nešališkumą ir objektyvumą, taip pat sumažinti bet kokį spaudimą teismams, siūlau įvesti Lietuvos teisės sistemoje prisiekusiųjų teismo instituciją. Teisinio reguliavimo sistema Lietuvoje privalo būti sklandi, paprasta ir suprantama.

Išvardintiems tikslams įgyvendinti yra parengti įstatymų projektai, kuriuos būtina priimti ir įgyvendinti.

KRIKŠČIONIŠKOS VERTYBĖS, SOCIALINIS TEISINGUMAS IR SĄŽININGA POLITIKA – tai pagrindiniai mano, kaip ir mano atstovaujamos politinės jėgos LLRA-KŠS, šūkiai.

Politinė reklama bus apmokėta iš specialiosios kandidatės E. Tamošiūnaitės rinkimų sąskaitos.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.