E. Tamošiūnaitė. Ar įmanoma Lietuva be korupcijos?

E. Tamošiūnaitė. Ar įmanoma Lietuva be korupcijos?

Edita TAMOŠIŪNAITĖ, Jūsų kandidatė į LR Seimą

E. Tamošiūnaitė.

Lietuva jau beveik tris dešimtmečius eina nepriklausomybės ir laisvės keliu. Matyt, ne tik man, bet ir daugeliui mūsų šalies gyventojų, kyla klausimas, ar grįstas šis kelias teisingumu, sąžiningumu, gerumu ir pakantumu?

Atsakyčiau, pakantumu – TAIP.

Juk beveik kiekvieną dieną girdime apie seimūnų, politinių partijų ir aukštų valdininkų įvairias machinacijas, politinę korupciją, kyšininkavimo ar nesąžiningo praturtėjimo bylas.

Baltijos implantologijos klinika

Esame pavargę nuo nesibaigiančių skandalų, bet giliai širdyje turime vilties, kad galbūt tai vieną dieną liausis ir pakančiai laukiame ir tikimės…

Kad mūsų šalyje nebus vietos korupcijai, kad metų metais besitęsiančios bylos bus išsprendžiamos greitai, skaidriai ir nebus politikams galimybės dangstytis po „pilietiškų pamokų“ skydais ar  „nežinojau, neįvertinau“ argumentais.

Kitą blogybę, kurią vis kenčiame, yra smurtas. Smurtas prieš vaiką, moterį, senolį, prieš silpnesnį, mažiau pajėgesnį, mažesnį, ar dar net ir negimusį.

Nenoriu būti pakanti blogiui, nenoriu būti pakanti korupcijai, nenoriu būti pakanti smurtui. Noriu, kad mūsų vertybės būtų sąžiningumas, teisingumas bei gerumas ir išeliminuotume politinę korupciją, neteisėtą praturtėjimą ir smurtą.

Ką siūlau daryti – reikia įvesti visuotinį turto ir pajamų deklaravimą, o skaidrų ir greitą nusikalstamos ar neteisėtos veiklos bylų nagrinėjimą išspręstų prisiekusiųjų teismas. Tokias dvi priemones nesunku įgyvendinti, ir matyt, rezultato laukti ilgai nereikėtų.

Šiandien reikia tik politinės valios ir noro kovoti su korupcija. Noriu priminti, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcija – krikščioniškų šeimų sąjunga, kuriai atstovauju, nėra įsivėlusi į jokį korupcijos skandalą, niekada nėra ėmusi iš verslo struktūrų paramos, todėl savo sprendimus priima  laisvi ir nevaržomi, dirba ne verslo struktūroms, o paprastam žmogui, šeimai, gindami visuomenės interesą.

Norėdami iš savo gyvenimo, pašalinti  smurtą, kuriam nenoriu būti pakanti, turėtume pirmiausia pradėti ginti teisę į gyvybę. Juk kai kurios ES šalys, tokios kaip  Airija, Malta, Lenkija turi įstatymus, saugančius gyvybę prenatalinėje stadijoje. Toks įstatymas Lietuvoje būtų ryžtingas žingsnis, ginant mūsų šalies gyvybiškai svarbius interesus demografijos ir moralės srityse.

Esu įsitikinusi, kad reikia tiek nedaug, kad galėtume kurti teisingesnę, sąžiningesnę ir  geresnę Lietuvą, reikia noro ir ryžto.

Politinė reklama bus apmokėta iš specialiosios kandidatės E. Tamošiūnaitės rinkimų sąskaitos.

Stovykla

PIC

KTU

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.