E. Martynenko – apie 13 patirtų komų, už žmogžudystę kalintį tėvą ir...

E. Martynenko – apie 13 patirtų komų, už žmogžudystę kalintį tėvą ir norą gyventi sugrąžinusią žmoną

JP / LNK nuotr.

E. Martynenko.

„Ilgą laiką galvojau, kad yra toks prakeiksmas, kad esu panašus į tėvą, ir viskas, ką aš darysiu, skaudins žmones. Dėl to aš labai nenorėjau būti tėvu. Nenorėjau, kad kažkas dėl manęs jaustųsi taip, kaip aš jaučiausi dėl savojo“, – šį pirmadienio vakarą  20 val. „Nuo… iki…“ laidoje prisipažins aktorius, rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko.

Elijaus Martynenko gyvenimo istorija išties neįtikėtina. Dabar jis – sparčiai kylantis aktorius, savo knygomis įkvepiantis rašytojas, laimingas tėvas ir vyras. Tačiau jo gyvenimas iki tol buvo labai nelengvas. Per 26-erius metus jis 13 kartų susidūrė su mirtimi – dėl cukrinio diabeto paniro į komą, bandė nusižudyti, metus praleido vienuolyne, kartą sugalvojęs pasigaminti fejerverkų, sudegino šeimos namus. Savo išgyvenimais jis dalinasi viešai, ypač su jaunais žmonėmis, tikėdamas, kad jo patirtis padės jiems įveikti savo nesėkmes.

„Man taip trūko kažkokio pagrindo, šilumos, meilės, tai atrodė kaip skylė, kurios niekas niekada nesugebės pripildyti“, – LNK laidoje pasakos E. Martynenko. Šio jauno žmogaus istorijos verta paklausyti visiems, kuriems atrodo, kad jų gyvenime per mažai džiaugsmo ar sėkmės. Eliją su broliu užaugino mama, tėvas šeimą paliko, vėliau už buvo nuteistas už žmogžudystę ir atlieka bausmę. Elijas sako, pats dėl to bijojęs tapti tėvu. Šeima niekada negyveno pasiturinčiai ir dabar Elijas pripažįsta, kad rašytojo ar aktoriaus uždirbamų pinigų sunkiai pakanka.

BIC

Nors dėl savo ligos jis nuolat balansuoja ant ribos, tačiau sako, kad jo gyvenimas stipriai pasikeitė, vasarą jis vedė savo mylimąją taip pat aktorę Aušrą Giedraitytę ir susilaukė sūnaus.

„Baisiausia buvo visai neseniai, kai mane ištiko koma. Aš atsibudau iš jos, šalia manęs buvo Aušra, ji buvo iškvietusi greitąją, buvo paramedikas. Baisiausia buvo atsibusti  tikrovėje, kurioje mylimiausio žmogaus akyse matai, kad jam atrodo, jog jis yra tavęs netekęs. Po to karto sau pasakiau – daugiau nenoriu matyti taip kenčiančios žmonos daugiau niekad, nė vieno žmogaus akyse, todėl yra du keliai – arba aš tiesiog nebeturiu jokių brangių žmonių visą likusį gyvenimą. Arba aš stengiuosi padaryti viską, kad tai daugiau niekada neatsitiktų“, – „Nuo… iki…“ laidoje kalbės Elijas Martynenko.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.