Dvikovinių sporto šakų klubo prezidentas į eiles suguldė savo atsidūsėjimus

Dvikovinių sporto šakų klubo prezidentas į eiles suguldė savo atsidūsėjimus

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Valdo SOMOVO nuotr.

Sveikatingumo ir kovo menų klubo prezidentas bei treneris Vytautas Bislys pristatė naują knygą „Atodūsiai“. Tai jau ketvirtoji panevėžiečio knyga.

Kaip juokauja knygos autorius, naujoji knyga – proza eilėraščiuose.

BIC

„Čia tik mano mintys, gyvenimas, širdies atgarsiai ir sielos skausmas, džiaugsmas, sapnai ir tikrovė, kuri nėra tokia graži, kaip norėtųsi. Gyvenimas praryja viską, tarsi bedugnis liūnas. Žmogus yra galingas ir ramus tik tada, kai nugali aplinką ir visas savo vidines baimes ir supančius rūpesčius“, – rašo knygos anotacijoje V. Bislys.

Ketvirtosios knygos autorius mano, kad šios kompaktiškos knygos puslapiuose skaitytojai ras bent vieną sakinį, kuris paveiks.

„Labiausiai už šios knygos atsiradimą dėkoju savo Mūzai žmonai Nataljai ir sūnui Tadui bei, žinoma, draugams. Jų visų dėka ir gimė ši proza eilėraščiuose, o posmuose pabandžiau išsakyti savo vargus, skausmus, nuoskaudas, džiaugsmus. Viliuosi, kad skaitytojai įžvelgs ir pajus, ką sudėjau į eiles“, – sako poezijos knygos autorius V. Bislys.

Knygos „Atodūsiai“ pristatymo vakarą vedęs J. Miltinio dramos teatro aktorius Albinas Kėleris, ne tik skaitė V. Bislio eiles, bet ir pasakojo apie pažintį su juo.

„Mano pažintis susijusi su sportu. Su Vytautu susitinkame sporto salėje ir ne apie poeziją su juo kalbame. Labai nustebau, kai sužinojau, jog Vytautas rašo ir įdomiai rašo“, – pasakojo aktorius ir kvietė visus vakaro dalyvius prisiminti pažintis su knygos autoriumi, o tai ir buvo padaryta – prisiminimais pasidalinta ir padėkota už knygą.

Knygos „Atodūsiai“ autorius V. Bislys – dvikovinių sporto šakų klubo „Juodasis skorpionas prezidentas bei treneris – dar trijų knygų autorius. Pirmosios dvi knygos „Pasmerktasis“ ir „Juodasis skorpionas“ autobiografinės, trečioji knyga – pasaka vaikams „Išlikusi sala“.

Autobiografinėse knygose V. Bislys be užuolankų rašo apie savo bei buvusių draugų išgyvenimus, klystkelius, žmonių santykius, prisimenant 90-uosius ir jų įvykius, knygose atsiveria žmogaus vidinis pasaulis autoriaus akimis.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.