6.1 C
Penktadienis, 19 balandžio, 2024

Draugiškose rungtynėse panevėžiečiai dar kartą įveikė šiauliečius

Šįvakar dar vienas kontrolines rungtynes žaidė FK „Panevėžys“. Savo aikštėje rungtyniavę panevėžiečiai rezultatu 6:0 (3:0) nugalėjo FA „Šiauliai“. Tai buvo antroji šių komandų tarpusavio akistata per paskutines penkias dienas. Praėjusį penktadienį namuose žaidę panevėžiečiai susitikimą laimėjo rezultatu 1:0 (0:0).

Šį kartą FK „Panevėžys“ treneriai aikštėje išbandė 11 į peržiūrą atvykusių naujokų. Be jų, aikštėje pasirodė ir penki su klubu sutartis turintys žaidėjai: A. Karvackis, T. Kačerauskas, J. Skinderis. R. Misiūnas ir S. Vasquezas.

Pirmajame kėlinyje varžovai beveik neturėjo galimybių pereiti į panevėžiečių aikštės pusę. Šeimininkai užtikrintai kontroliavo kamuolį ir jau 11-ąją mačo minutę pelnė pirmąjį įvartį. Iš krašto pakeltą kamuolį į šiauliečių vartus galva nukreipė Titas Aukštuolis. 37-ąją rungtynių minutę Sebastianas Vasquezas realizavo į svečių vartus skirtą 11 metrų baudinį. Dar po keturių minučių S. Vasquezas, suklydus šiauliečių gynėjams, iš 16 metrų atstumo nuginklavo svečių vartininką. Po pirmojo kėlinio FK „Panevėžys“ pirmavo rezultatu 3:0.

Antrajame kėlinyje panevėžiečiai įmušė dar tris įvarčius. Du kartus pasižymėjo Titas Aukštuolis, (55 ir 70 min.), o sykį – Ronaldas Misiūnas (89 min).

Po dviejų kontrolinių rungtynių su FA „Šiauliai“ panevėžiečiai artimiausiu metu ketina pasirašyti sutartis su trimis futbolininkais.

Dar iki draugiškų rungtynių su šiauliečiais FK „Panevėžys“ pasirašė dviejų metų sutartį su Tautvydu Eliošiumi. Vidurio saugo pozicijoje rungtyniaujantis 27-erių metų futbolininkas praėjusiame sezone atstovavo „Jonavos‘ ekipai.

Kitą pasirengimo naujajam sezonui etapą FK „Panevėžys“ pradės sausio 7 dieną.