Panevėžys
Pirmadienis, 14 birželio, 2021

Draugiškose rungtynėse FK „Panevėžys“ nusileido „Šiauliams“

AutoriusjpFotofk "panevėžys"

Draugiškose rungtynėse ne stipriausios sudėties rungtyniavęs FK „Panevėžys“ išvykoje rezultatu 2:3 (2:1) nusileido FA „Šiauliai“.

Susitikimą aktyviau pradėjo panevėžiečiai. 13-ąją mačo minutę pavojingai smūgiavo Ignas Kružikas, o po penkių minučių Sebastiano Vasquezo spirtas kamuolys atsimušė į šiauliečių komandos vartų virpstą. 20-ąją susitikimo minutę šeimininkų ekipos žaidėjas iššoko vienas prieš vieną su Šarūnu Jurevičiumi, bet „Panevėžio“ vartininkas sugebėjo apinti savo tvirtovę.

Kėlinio viduryje svečiams pavyko įmušti du įvarčius į šiauliečių vartus. 22-ąją susitikimo minutę pasižymėjo Ignas Kružikas, o 24-ąją – Eligijus Jankauskas. Dar iki pertraukos šeimininkams po skerso perdavimo pavyko sušvelninti rezultatą. Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ komandai pirmaujant rezultatu 2:1.

Antrajame kėlinyje (73-ąją ir 76-ąją minutėmis) „Šiaulių“ komandos žaidėjai pelnė įvarčius. Pirmoje lygoje antrąją vietą užimanti FA „Šiauliai“ iškovojo pergalę rezultatu 3:2.

Kam bukmekeriai prognozuoja „Euro 2021“ pergalę?

„Panevėžys“ išvykoje po atkaklios kovos palaužė Kėdainių „Nevėžio“ pasipriešinimą

FK „Panevėžys“ iškovotas taures galima pamatyti prekybos ir pramogų centre „RYO“