Drąsi australė iš liepsnų išgelbėjo apdegusią koalą

Drąsi australė iš liepsnų išgelbėjo apdegusią koalą

Gismeteo.lt

Milžiniškiems gaisrams ir toliau niokojant Australiją, šią savaitę pasaulį apskriejo itin drąsus ir pasigėrėtinas vienos australės poelgis – moteris be baimės iš liepsnų išgelbėjo koalą.

Naujajame Pietų Velse herojiškas moters poelgis užfiksuotas antradienį. Koala buvo pastebėta kertanti kelią, iš kurio abiejų pusių siautėjo liepsnos. Gyvūnas tiesiog neturėjo kur pasitraukti ir vaikščiojo liepsnojančia pieva.

Moteris vardu Toni nedvejodama nulėkė prie jau apdegti spėjusio gyvūno ir pačiupusi jį nunešė kur saugiau. Ji žaibiškai koalą apipylė vandeniu, kad kiek atvėsintų ją, o koala gailiai vaitojo balsu iš siaubingo skausmo, kadangi buvo gan sunkiai apdegusi.

BIC

Moteris susuko nukentėjusį gyvūną į pledą ir skubiai nuvežė į specialų koalų gelbėjimo centrą. Deja, bet anot veterinarų, keturiolikos metų koalos patinas taip sunkiai sužeistas, kad vargu ar sugrįš į laisvę. Jam prireiks labai ilgos reabilitacijos.

Gyvybę koalai išgelbėjusi moteris aplankė gyvūną ir darbuotojų buvo pasitikta apkabinimais ir padėkomis, kad taip herojiškai pasielgė.

Manoma, kad siautėjančių gaisrų metu jau galėjo žūti apie 350 koalų, o kur dar visi kiti gyvūnai…

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.