Panevėžys
Sekmadienis, 18 balandžio, 2021

Dominavęs „Žalgiris“ pasiekė revanšą Utenoje

AutoriusLKL.LTFotoBNS

Kauno „Žalgiris“ (17-2) antrą kartą ant to paties grėblio neužlipo. Užtikrintai rungtyniavę Lietuvos čempionai laimėjo teritorijoje, kurioje sausį buvo netikėtai suklupę.

Martino Schillerio kariauna svečiuose 102:78 (27:18, 24:16, 27:24, 24:20) susitvarkė su nukraujavusia Utenos „Juventus“ (16-7).

Šeimininkai šiame susitikime vertėsi be traumuotų lyderių Vaido Kariniausko, Igno Vaitkaus ir Martyno Gecevičiaus.

“Žalgiriui“ nepadėjo poilsio gavęs Thomasas Walkupas ir traumuoti Artūras Milaknis bei Patricio Garino. Joffrey Lauvergne žaidė tik 6 minutes.

Kauniečius į priekį vedė 18 taškų pelnęs Marius Grigonis. Pralaimėtojų neišgelbėjo karjeros rungtynes žaidęs Gintautas Matulis, kurio sąskaitoje – 17 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir 27 naudingumo balai.

Pamatus pergalei „Žalgiris“ padėjo jau pirmajame kėlinyje, kai spurtavo 9:2 bei atsiplėšė 20:12. Antrojo ketvirčio pradžioje kauniečiai pridėjo spurtą 8:2 ir pabėgo į priekį 35:22.

Nigelas Hayesas pirmąją susitikimo pusę pabaigė paskutinę sekundę pataikydamas beveik iš aikštės vidurio, o „Žalgiris“ pirmavo 51:34.

Po pertraukos svečiai toliau laikė mačo kontrolę savo rankose ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę.

Sausį žalgiriečiai prieš „Juventus“ krito 87:90.