T.Lekūnui tai buvo rezultatyviausias ir efektyviausias karjeros mačas „Betsafe-LKL“: jis per 33 minutes pelnė 31 tašką, atkovojo 10 kamuolių, surinko 37 naudingumo balus.

Jei vienas T.Lekūnas surinko 37 naudingumo balus, tai likusi Pasvalio komanda – vos 36. Dviženkliu rezultatyvumu daugiau nepasižymėjo niekas. Tiesa, Danielis Amigo išsiskyrė kova dėl kamuolių (7), o Branko Mirkovičius – rezultatyviais perdavimais (7).

Šiauliečių gretose aiškiai nuo kitų atitrūkę buvo keturi žaidėjai. A.Van Vlietas surinko 14 taškų, E.Stankevičius, M.Lukauskis ir Kasparas Bėrzinis – po 12. Beje, A.Van Vlieto sąskaitoje – dvigubas dublis, nes jis taip pat atkovojo 10 kamuolių.

„Šiauliai“: Andy Van Vlietas 14 (10 atk. kam.), Eimantas Stankevičius, Kasparas Bėrzinis (7 atk. kam.) ir Mindaugas Lukauskis – po 12, Justas Furmanavičius ir Martynas Varnas – po 9.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 31, Edgaras Želionis 9 (4 atk. kam., 5 kld.), Jahennsas Manigat (2/8 trit.), Paulius Petrilevičius ir Danielis Amigo (7 atk. kam.) – po 8.