Dienraštis „Sekundė“ tarp populiariausių šalies dienraščių

Dienraštis „Sekundė“ tarp populiariausių šalies dienraščių

Pastaraisiais metais gerokai susitraukusioje Lietuvos žiniasklaidos rinkoje aršiai konkuruojant spaudai ir internetui, geriausias pozicijas išlaiko arčiausiai skaitytojo esanti nepriklausoma regioninė žiniasklaida. Dvidešimt pirmuosius metus leidžiamas Panevėžio dienraštis „Sekundė“ išlieka vienu iš penkių populiariausių šalies dienraščių.

„Mes labai džiaugiamės turėdami tokį visuomenėje populiarų informacinį partnerį kaip dienraštis „Sekundė“. Jis remia visus mūsų verslo bendruomenės renginius, informuoja apie mūsų pasiekimus, džiaugsmus ir rūpesčius. Visų rūmų įmonių vardu dėkoju dienraščių „Sekundė“ ir „Panevėžio balas“ redakcijoms ir tikiuosi tolimesnio sėkmingo bendradarbiavimo“, – sakė Panevėžio prekybos pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

Rinkos tyrimų kompanijos TNS atlikto tyrimo duomenimis, pagal vidutinę skaitytojų auditoriją Panevėžio mieste ir rajone leidžiamą „Sekundę“ lenkia tik du nacionaliniai dienraščiai „Lietuvos rytas“, „Vakaro žinios“ bei didmiesčių Kauno ir Šiaulių apskričių regioniniai leidiniai „Kauno diena“ ir „Šiaulių kraštas“.

BIC

„Nors dienraščių skaitomumas kasmet mažėja, tačiau regioninė žiniasklaida vis dar lieka aktuali, nes  nacionalinio lygio naujienas be vargo galima rasti internete, o konkretaus regiono vietines žinias vis dar pateikia tik regioninė spauda“, – teigia TNS projektų vadovė Justina Tauginienė.

Panevėžio mieste ir rajone, kartu sudėjus turinčiuose 134 tūkst. gyventojų, „Sekundės“ vidutinė skaitytojų auditorija, TNS duomenimis, siekia 42,2 tūkst. O bendra skaitytojų auditorija siekia 66,6 tūkstančius skaitytojų.

„Sekundės“ ir „Panevėžio balso“ leidėjos bendrovės „ON Media“ generalinės direktorės Ritos Osteikienės nuomone, regioninė žiniasklaida atsakinga už skaitytojo požiūrio į gyvenimą, simpatijų ir antipatijų formavimą, už jo kaip asmenybės auklėjimą. „Sekundės“ komandos pagrindinis tikslas – išlaikyti leidinio aktualumą ir aukštus etikos standartus.

Įmonės vadovę maloniai nudžiugino, bet nenustebino žinia, kad TNS LT reitingų lentelėje dienraštis „Sekundė“ netgi aplenkė daugiau nei trečdaliu už Panevėžį gyventojų turinčio Klaipėdos miesto dienraščius.

„Sekundė“ ir anksčiau užėmė vienas iš pirmųjų regioninės žiniasklaidos priemonių reitingų lentelių pozicijų, tačiau patekti į pirmąjį skaitomiausių Lietuvos dienraščių penketuką – didelis laimėjimas, kurį pelnėme, nes turime lojalius skaitytojus ir nuoširdžiai savo darbą dirbančius darbuotojus“, – sakė generalinė direktorė. Jos teigimu, pasiekti gerų rezultatų padėjo ne tik kuriamas įdomus ir skaitytojams reikalingas turinys, bet ir nuosekli rinkodara, racionali kainodara, profesionali ir atsakinga vadyba.

„Esu tikra, kad turint tokį profesionalų, susitelkusį, naujų iššūkių nebijantį darbuotojų kolektyvą, koks šiuo metu dirba mūsų bendrovėje, pasiekti rezultatai dar gali ir gerėti“, – sakė įmonės vadovė.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

1 KOMENTARAS

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.