Dėl sumažėjusių kuro kainų Panevėžyje mažėja šilumos kaina

Dėl sumažėjusių kuro kainų Panevėžyje mažėja šilumos kaina

JP / Freepik.com nuotr.

Nuo 2020 m. balandžio 1 d. AB „Panevėžio energija“ nustatyta šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį sudaro 4,73 ct/kWh (be PVM). Gyventojams šiluma kainuos 5,16 ct/kWh (su 9 proc. PVM), kitiems vartotojams – 5,72 ct/kWh (su 21 proc. PVM).

Palyginti su galiojančia kovo mėnesį, šilumos kaina mažėja 3,1 proc. dėl sumažėjusių kuro kainų.

Palyginti su prieš metus galiojusia balandžio mėnesį – AB „Panevėžio energija“ šilumos kaina mažesnė 12 proc.

BIC

Priklausomai nuo pastate suvartoto šilumos kiekio, atsižvelgiant į šildymo dienų skaičių per  balandžio mėnesį ir lauko oro temperatūrą bei pastato būklę – renovacijos kokybę, namo šilumos ūkio priežiūrą ir patalpose norimą palaikyti temperatūrą, kiekvieno namo šilumos suvartojimai skirsis, todėl ir  mokėjimai už šilumą gyventojams bus skirtingi.

 Pagal nustatytą šilumos kainą kiekvieną mėnesį perskaičiuojama ir karšto vandens kaina. Nuo balandžio 1 d. Panevėžio miesto ir Pažagienių gyvenvietės gyventojams karštas vanduo kainuos 4,21 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą, jį ruošiant namo bendro naudojimo individualiuose šilumokaičiuose.

Kai daugiabučiame name karštas vanduo tiekiamas atvirąja sistema – 4,96 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą. Panevėžio rajono Liūdynės kaimo gyventojams karštas vanduo kainuos 4,89 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą.

Daugiau informacijos čia.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.