7.8 C
Panevėžys
Antradienis, 29 balandžio, 2025

Daugiausia santuokų šių metų vasarą sudaryta rugpjūtį

Autoriuselta
Fotofreepik.com

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia data, Registrų centro duomenimis, buvo rugpjūčio 19-oji. Šią dieną šiemet rinkosi net 352 poros.

Nedaug nuo šios datos atsiliko ir kiti du rugpjūčio savaitgaliai – rugpjūčio 26-ąją įregistruota 346 santuokos, rugpjūčio 12-ąją – 335.

Tačiau Registrų centro Duomenų sprendimų ir analizės departamento vadovė Aistė Gudaitienė pažymi, kad, nepaisant didelio tuoktuvių skaičiaus būtent vasarą, tarp populiariausių datų patenka ir rugsėjis.

„Tradiciškai kiekvienais metais jaunavedžiai savo tuoktuvių dieną pasirenką vieną iš vasaros savaitgalių, tačiau šiemet tarp populiariausių datų pateko ir rugsėjis. Greičiausiai, dėl palankių ir visus džiuginančių oro sąlygų šiemet didžiausią savo gyvenimo šventę pažymėti rugsėjo 9-ąją nusprendė net 328 jaunavedžių poros“, – pranešime cituojama Registrų centro atstovė.

Populiariausių vestuvių datų dešimtuke, kaip įprastai, galima rasti ir liepos savaitgalius: liepos 22 dieną susituokė 319 porų, liepos 15 dieną – 312, liepos 29 dieną – 279, o liepos 7 dieną – 266. Aktyviai jaunavedžiai tuokėsi ir rugpjūčio 5 dieną – įregistruota 308 santuokos bei birželio 17 dieną – 281 santuoka.

Iš viso nuo šių metų sausio MEPIS įregistruota daugiau nei 12 tūkst. santuokų. Iš jų apie ketvirtadalis buvo sudarytos bažnyčioje, o didžioji dalis – kitur.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kokios vietos tinka tiek jaukioms, tiek prabangioms vestuvėms?

JP Redakcija

Seimo narė M. Petrauskaitė tuokiasi: vestuvės – jau šią vasarą, o jaunikis – paslaptingas verslininkas iš Dubajaus

JP Redakcija

Šv. Valentino dieną – trys poros Panevėžyje pasakys „taip“ meilei

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads