Daugiausia įvažų tvarkys Kniaudiškėse

Daugiausia įvažų tvarkys Kniaudiškėse

Gintautas SUBAČIUS / JP nuotr.

Iš Panevėžio miesto savivaldybės miesto ūkio specialistų sudaryta komisija, vadovaujama administracijos direktoriaus pavaduotojo Ramūno Vyžinto, iš 23 prašymų atrinko 13, pagal kuriuos dar šiemet bus tvarkomos įvažos į daugiabučių namų kiemus.

R.Vyžintas portalui JP sakė, kad šiemet kaip ir pernai įvažoms į daugiabučių namų kiemus tvarkyti buvo skirta 200 tūkst. Eur. Anot jo, savivaldybė buvo gavusi 23 prašymus, tačiau komisija apvažiavusi visas problemines teritorijas nusprendė tenkinti 13 iš jų. R.Vyžinto žodžiais, tikslinant biudžetą ir jeI atsiras papildomai pajamų galbūt atsiras galimybė sutvarkyti ir daugiau įvažų. Anot jo, kai kur bus klojama ištisinė asfalto danga, kai kur ji bus lopoma.

R.Vyžintas akcentavo, kad tvarkytinos įvažos pasirinktos pagal prie jų esančių daugiabučių namų skaičių, jų būklę, esančias švietimo įstaigas, prašymų tvarkyti padavimo datas.

BIC

Anot valdininko darbai turėtų prasidėti nedelsiant ir baigti iki metų pabaigos.

Tarp 13 remontuojamų objektų atsidūrė įvaža į Projektuotojų gatvės 15, 17, 19, 21, 23 25, 27 namų kiemus bei „Minties“ gimnaziją.

Savivaldybės lėšomis šiemet numatoma remontuoti tris įvažas iš Molainių gatvės, nors tai yra bene jauniausias Panevėžio kvartalas. Šiemet naują asfalto dangą išvys Molainių gatvės 10-28, 30-46, 50-62 namų gyventojai.

Kniaudiškių kvartale tuo darbai nesibaigs. Šiemet bus tvarkoma Kniaudiškių gatvės įvaža tarp 14 ir 38-ojo namų, įvaža nuo Projektuotojų gatvės į Kniaudiškių 48 – 62 namų teritoriją.

Taip pat įvažas nuspręsta tvarkyti Vilniaus gatvėje šalia centrinės turgavietės, Ateities gatvėje nuo Klaipėdos gatvės 132, 134, 140 namų, Pilėnų kvartale, Statybininkų gatvėje, Žemaičių kvartale, J.Tilvyčio gatvės įvažose į Namuno gatvės daugiabučių namų kiemus.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.