Darželyje „Pasaka“ – Kalėdinis aukcionas

Darželyje „Pasaka“ – Kalėdinis aukcionas

Gražina ATRAŠKEVIČIŪTĖ / Organizatorių nuotr.

Laiko tėkmė nenumaldomai vėl priartino mus prie didžiausios ir gražiausios metų šventės – Šv. Kalėdų. Šiame pašėlusiame bėgime, besibaigiant metams ir artėjant Didžiosioms šventėms, Panevėžio lopšelyje- darželyje „Pasaka“ buvo surengtas Kalėdinis aukcionas. Renginį pradėjo darželį lankančio ugdytinio tėtis Donatas Voveris, dovanodamas monospektaklį – ištrauką iš Marcinkevičiaus poemos „Mindaugas“.

Aukcioną vedusi lopšelio-darželio direktorė Alma Simonavičienė priminė visiems apie ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo svarbą, apie darželio teigiamą įtaką visam vaiko gyvenimui, išsakė savo svajones darželiui ir kokį jį norėtų matyti ateityje, nes pagrindinis mūsų tikslas gražųjį vaikystės pasaulį puošti pačiomis vaiskiausiomis spalvomis. Sveikinimo žodį ir dovanas įteikė seimo nariai, linkėdami darželio bendruomenei gražių ir šviesių artėjančių švenčių.

Pirmą kartą suorganizuotas aukcionas parodė, kad savo bendruomenės tarpe turime daug nuostabių žmonių, kurie neabejingi vaikų gerbūvio kūrimui, kurie nori prisidėti prie gražių ir svarbių darželio tikslų. Aukcione buvo galima įsigyti rankų darbo gaminių: nuo kepinių, kalėdinių dekoracijų, išradingai sukurtų kalėdinių žaisliukų iki dailiai megztų kojinių, šalikų bei riešinių. Besivaržantiems aukcione teko pakovoti už galimybę įsigyti vieną ar kitą prekę, bet gera nuotaika ir draugystė nugalėjo.

BIC

Kalėdinio renginio metu surinktos lėšos bus panaudotos grupės baldams atnaujinti. Darželio bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkojame tėvams, darželio bendruomenei, kurie noriai dovanojo prekes aukcionui, ir tiems, kurie aktyviai dalyvavo aukciono metu jas įsigydami. Ačiū visiems, kurie esate neabejingi, kurie net didelio švenčių užimtumo metu randate laiko ir noro geriems darbams. Juk nuveikus tokius didžius darbus, gera laukti švenčių.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.