Dalykiniame susitikime – apie vaikų užimtumą

Dalykiniame susitikime – apie vaikų užimtumą

0

Pasvalio rajono policijos komisariate lankėsi Pasvalio rajono daugiafunkcinių centrų vadovai. Susitikimo tikslas – aptarti rizikos grupės vaikų užimtumo galimybes, neformaliojo vaikų švietimo aktualijas, daugiafunkcinių centrų bendradarbiavimo su policija plėtrą.

Susirinkime dalyvavo Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Kazys Polekas ir vyriausioji specialistė Vida Stokienė, dvylikos Pasvalio
rajono daugiafunkcinių centrų vadovai, Pasvalio rajono policijos komisariato viršininkas Dalius Prakuraitis, Prevencijos poskyrio viršininkas Žygintas Stuknys, Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Jurgita Packevičienė ir specialistė Aušra Beltienė.

Centrų vadovai aptarė daugiafunkcinių centrų veiklos tikslus, rezultatus, kėlė problemas, pateikė pasiūlymus ir pageidavimus.

BIC

Susitikime ieškota būdų, kurie padėtų užtikrinti vaikų užimtumą. Pasiūlyta centrų vadovams aktyviau bendradarbiauti su kaimo bendruomenėmis, bendruomenių susirinkimų metu skatinti visuomenę nebūti abejingą ir aktyviau reaguoti į pastebimus vaikų nepriežiūros ar jų negero elgesio atvejus.

Prevencijos poskyrio specialistai, dirbantys su nepilnamečiais, pristatė savo veiklą, pasakojo apie prevencinius renginius, konkursus, paskaitas ir programą ‚,Būk saugus“. Pareigūnės kalbėjo apie vaikų ir paauglių teisinio švietimo, užimtumo galimybes, skatino akyviau dalyvauti policijos organizuojamuose prevenciniuose renginiuose.

Dalykiniame susitikime nuspręsta įtvirtinti policijos ir daugiafunkcinių centrų bendravimą ir pasirašyti bendradarbiavimo sutartis.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.