0.5 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 20 sausio, 2022

D. Petrulis: „Svarbiausia – tikėti tuo, ką darai“

AutoriusSAMANTA ILONYTĖFotoASMENINIS ALBUMAS
Domas Petrulis su žmona Liucija susituokė 2018-aisiais. Dabar jiedu augina 2,5 m. Izabelę Mariją. „Kartu su dukra mokausi visko iš naujo: piešti, lipdyti ir t. t. Pagrindinė mano veikla – buvimas su šeima. Ji – didžiausia vertybė“, – sakė panevėžiečiams senokai matytas, bet gerai pažįstamas vyras.

Domas Petrulis rajono gyventojams žinomas kaip 2012–2016 metais jiems atstovavęs Seimo narys. 2016-aisiais baigęs kadenciją, jis niekur nedingo iš politikos, tačiau jau retas krašto žmogus žino, kur jis ir ką veikia. Na, o atsakymas – Domas šiuo metu dirba diplomatinį darbą Europos Sąjungos Lietuvos atstovybėje.

Nemonotoniška

Pasak vyro, tai – labai įdomus ir nemonotoniškas darbas.

„Mano darbas – ryšių palaikymas su Europos Parlamentu. Sprendžiame įvairius klausimus, Europos Sąjungoje atstovaujame Lietuvos interesams ir pan. Kadangi mano tiesioginis darbas jau pustrečių metų susijęs su Europos Parlamentu, žinau, kas ten vyksta, bei esu aktyviai įsitraukęs į įvairius klausimus: nuo migracijos iki biudžeto. Tai labai platus laukas, reikalaujantis didelio įsitraukimo. Išties labai įdomu, nes kiekvieną dieną sprendžiu naujus iššūkius“, – pasakojo jis.

D. Petrulis.

Lietuvoje – reti svečiai

Pasiteiravus, kokį įspūdį paliko Briuselis, Domas atviravo, kad tai – unikalus miestas. „Ne veltui vadinamas Europos sostine, nes čia labai daug multikultūriškumo, įvairių žmonių. Apie 50 procentų žmonių čia gyvena laikinai, nes dirba diplomatinį darbą ar kokiose agentūrose, todėl tai – dinamiškas miestas. Man čia labai patinka – naujos patirtys, pažintys visada įpučia naujų vėjų“, – teigė politikas.

Dėl įsivyravusios pandemijos Domas su šeima Lietuvoje – reti svečiai. „Dėl COVID-19 retai grįžtame į Lietuvą, nes nesinori užkrėsti tėvų, parvežti viruso. Taigi, tenka daug būti Briuselyje. Prasidėjus pandemijai 2020-ųjų pradžioje, pirmą kartą per tą laiką į Lietuvą grįžome 2021-ųjų vasarą. Na, o dabar paskutinį kartą Lietuvoje svečiavausi lapkritį. Taip pat važinėju į Strasbūrą, nes turiu sekti Europos Parlamento plenarines sesijas“, – atskleidė jis.

Domas su žmona Liucija susituokė 2018-aisiais. Dabar jiedu augina pustrečių metų Izabelę Mariją.

Šeima – didžiausia vertybė

Domas su žmona Liucija susituokė 2018-aisiais. Dabar jiedu augina pustrečių metų Izabelę Mariją. „Susipažinome Socialdemokratinio jaunimo sąjungoje. Nors jau buvau išrinktas į Seimą, bet dalyvaudavau neformaliose sąjungos stovyklose. Ten ir susipažinome. Ji taip pat dirbo Seime, tad štai taip bendravome ir gavosi, kad iš bendravimo išaugo į kai ką daugiau. Nusprendėme kurti šeimą“, – atviravo vyras.

Na, o kaip minėta, šiuo metu jiedu augina dukrelę, kurią, kol Domas dirba, prižiūri žmona Liucija. „Ji dirba išties sunkų darbą, todėl lenkiu prieš ją galvą. Man pačiam neretai tenka grįžti vėlai vakare, apie 20 valandą, tad grįžęs irgi stengiuosi kuo daugiau laiko praleisti su dukra. Savaitgaliais save atiduodu šeimai: dėliojame dėliones, išbandome žaidimus, lipdome iš plastilino bei prisigalvojame įvairių veiklų“, – tikino jis.

Domo teigimu, gimus vaikeliui pasikeitė požiūris į viską. „Vietoj kažkokio laisvalaikio su draugais atiduodu save šeimai. Kartu su dukra mokausi visko iš naujo: piešti, lipdyti ir t. t. Tai pagrindinė mano veikla – buvimas su šeima. Draugams ir pomėgiams nebe daug lieka laiko, tačiau šeima – didžiausia vertybė“, – kalbėjo mylintis tėtis ir vyras.

D. Petrulis.

Nuveikti darbai

Vis dėlto neatsiejama Domo politinio gyvenimo dalis – ketveri metai Seime.

„Darbas Seime reikalauja tikrai labai daug kompetencijų, įsitraukimo ir kantrybės. Jei nori nuveikti kažką naudingo visuomenei, reikia turėti daug neformalių pokalbių, sąjungininkų, bendražygių, kurie palaikytų. Žinoma, svarbiausia – tikėti tuo, ką darai. Aš buvau išrinktas Aukštaitijos rinkimų apygardoje, Panevėžio rajone, tad labai stengiausi aktualizuoti klausimus, kurie tuo metu buvo opūs to krašto žmonėms“, – sakė buvęs Seimo narys, kuris nuo trejų metų gyveno Dembavoje.

Paklausus, kokiais nuveiktais darbais jis labiausiai didžiuojasi, Domas pabrėžė, jog Seime jam buvo labai svarbi Panevėžio krašto gerovė. „Dembavos mokyklai gautos valstybinės investicijos, pagelbėta Piniavos sudegusiam darželiui, gautos lėšos Krekenavos gimnazijai, pritraukta investicijų Dembavos lopšeliui-darželiui. Tai įvairūs investiciniai klausimai. Tuo labai didžiuojuosi. Na, o tuo metu, 2012–2016 m., augo gyventojų pajamos, pensijos. Manau, prie to irgi prisidėjau“, – nuveiktais darbais dalijosi Domas.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Įtampa darbo rinkoje išlieka dėl galimo Kinijos sankcijų poveikio

confident-noyce

Teigiamus pokyčius darbo rinkoje slopina neapibrėžta pandeminė situacija

confident-noyce

30 metų Panevėžio rajono savivaldybėje dirbantis R. Vilys: „Nieko nėra baisiau, kai tavo gyvenime niekas nesikeičia“

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau