D. Petrulis inicijavo atvirukų konkursą

D. Petrulis inicijavo atvirukų konkursą

0

Iki kovo 25 d. Panevėžio rajone vyksta atvirukų konkursas „Pasveikink vienišą senelį su šv. Velykomis“. Konkurso iniciatorius ir globėjas – Seimo narys Domas Petrulis.

Kiekvienas Panevėžio rajono senelių globos bei slaugos namuose gyvenantis senelis dažnai jaučiasi vienišas. O ypač vienatvę pajunta per šventes. Šv. Velykos – prisikėlimo šventė.  Todėl šios šventės proga gautas vaiko ranka pieštas,  išlankstytas, pasiūtas ar kitaip pagamintas atvirukas – galimybė pasijusti reikalingu, neužmirštu.

Kartu su Panevėžio rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba, Labdaros ir paramos fondu „Nebūk abejingas“ ir Panevėžio rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriumi organizuojamo konkurso tikslas – ne tik pasveikinti vienišus globos bei slaugos namuose gyvenančius Panevėžio rajono senelius, bet ir formuoti mokinių pozityvų požiūrį į vertybes, skatinti toleranciją pagyvenusiems žmonėms, solidarumą.

BIC

Konkurse gali dalyvauti Panevėžio rajono kultūros centrų, bendruomenių atstovai, darželių, mokyklų-darželių, progimnazijos, pagrindinių, vidurinės mokyklos bei gimnazijų 6 – 15 metų vaikai (mokiniai), Panevėžio miesto „Žemynos“ progimnazijos 1-8 klasių ir Skaistakalnio pagrindinės mokyklos 1-10 klasių mokiniai. Iki 2015 m. kovo 25 d. atvirukus galima pristatyti į Panevėžio rajono savivaldybės 226 kabinetą (Vasario 16-osios g. 27, Panevėžys).

Iš visų Konkursui pateiktų atvirukų komisija išrinks 10 originaliausių, meniškiausių atvirukų. Šie atvirukų autoriai ir jų mokytojai bus apdovanoti kelione pavasario atostogų metu į LABAS pramogų parką, o kiti konkurso dalyviai – atminimo dovanėlėmis.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.